Lupita Nyong’o jest “Najpiękniejszą osobą” magazynu “People”

Lupita Nyong’o to najpiękniejsza osoba w 2014 r., Która ukazała się w środę rano DZISIAJ. Zdobywczyni Oscara z doskonałym uśmiechem i stylem dopasowanym do belek z okładki, która obiecuje “jej inspirującą historię”.

OBRAZ: Lupita Nyong'o
Nyong’o mieniło się szmaragdowo na ceremonii nagród EE British Academy Film Awards 2014 w Londynie 16 lutego.Chris Jackson / Today

Dla 31-letniej kenijskiej aktorki urodzonej w Meksyku jest to historia, która w dużej mierze wyszła na jaw podczas sezonu nagród, zbierając trofea na każdym kroku za rolę w filmie “12 lat niewolników”. Po drodze odwróciła głowy na wszystkich czerwonych dywanach, na które postawiła stopę, ponieważ jej równowaga i piękno wylądowały na najlepiej ubranych listach i niezliczonych innych okładkach czasopism..

LUDZIE: Najpiękniejsze kobiety, wtedy i teraz

Z pełną gamą spektrum kolorów w jej bezproblemowej utylizacji, Nyong’o zachwycił się czerwonym Ralphem Laurenem na Złotych Globach i ukradł pokaz w szmaragdowozielonym Diorie na BAFTA. 

Występy w kolorze fioletowym, różowym, białym i więcej były tylko kuszone, gdy ukończyła bieg jako obraz doskonałości w niebieskiej Pradzie na Oscara.

DZISIAJ Savannah Guthrie niedawno usiadła na ekskluzywnym wywiadzie z Nyong’o, który wyraził uznanie dla okładki “People cover”.

– Pochlebia mi, ale pochlebiają takie dźwięczne słowa, wiesz? Nyong’o powiedział. “Pochlebia mi się, jak pod spodem, gravitas.”

Lupita Nyong’o: Oscarowe zwycięstwo otworzyło drzwi

23 kwietnia 2014 r04:48

Kiedy została uhonorowana w lutym na lunchu Czarnych Kobiet w Hollywood, przemówienie, które wygłosiła na temat piękna i “ciemnego piękna” w szczególności dotknęło wirusowy nerw. Powiedziała, że ​​pamiętała czas, kiedy poczuła się “niepiękna”, kiedy “drażniła się i szydziła ze swojej zacienionej w nocy skóry” i jak jej cera “zawsze była przeszkodą do przezwyciężenia”.

OBRAZ: Lupita Nyong'o
Suknia Nyong’o była czerwona jak czerwony dywan na Złotych Globach 12 stycznia.Jordan Strauss / Today

Nyong’o powiedziała, że ​​słowa jej matki zachęciły ją do zrozumienia, że ​​”nie możesz polegać na tym, jak wyglądasz, aby cię podtrzymać.” Co nas wspiera … co jest zasadniczo piękne, to współczucie dla ciebie i dla otaczających cię osób. piękno rozpala serce i urzeka duszę. “

“Jaka niesamowita jest podróż od tego uczucia do bycia na okładce tego magazynu” – powiedział Nyong’o Guthrie. “Chodzi mi o to, że nigdy nie powiedziałabyś mi, że to się stanie, gdy będę miała 16 lat i jestem niepewna swojej skóry.”

LUDZIE: Od gwiazd dziecka po dorosłe piękności

Wcześniej w tym miesiącu francuski gigant do makijażu i pielęgnacji skóry Lancôme nazwał Nyong’o swoim pierwszym czarnym ambasadorem linii produktów, którą aktorka nazwał honorem.

“Jestem szczególnie dumny z tego, że reprezentuję jego wyjątkową wizję kobiet i ideę, że piękno nie powinno być podyktowane, ale zamiast tego powinien być wyrazem kobiecej wolności bycia sobą”, powiedział Nyong’o.

24 zdjęcia
Pokaz slajdów

Lupita Nyong’o i jej kolorowa szafa

Jasny żółty, błękitny, bogaty czerwony, połyskujący złoty – nie ma koloru, który nie zdobyła modnie żądna Oskara aktorka.

Z ponad milionem obserwujących na Instagramie, Nyong’o podzieliła się również swoją pozornie skromną reakcją na jej szybki wzrost popularności i pochwałę, jaką jej obdarzono. Dzięki autoportretom i powtórzeniom okładek czasopism oraz zdjęciom ich stylów do różnych wydarzeń, pasza tylko wzmacnia to, co w środę napisał magazyn People.

Na pytanie Guthrie o najbardziej szaloną rzecz, jaka się wydarzyła podczas jej biegu jako nowo odkrytej “dziewczyny”, Nyong’o powiedział: “Mam dla ciebie dobre”.

OBRAZ: Lupita Nyong'o
Nyong’o miała na sobie turkusową suknię z wyszukanym wzorem na nagrody SAG.Frank Micelotta / Today

“Siedziałem, ścinając włosy i ktoś przechodził obok, zajrzał do środka i powiedział:” Jesteś naprawdę piękna. “Nyong’o powiedział Guthrie. “A ja powiedziałem:” Dziękuję. ” A on powiedział: “Znasz tę dziewczynę w” 12 lat niewolnika “, ta aktorka? Wyglądasz jak ona. Powiedziałem: “Dziękuję bardzo.”

Jest to 25-ty rok w konkursie “Najpiękniejsza sprawa dla ludzi”. Michelle Pfeiffer zaszczyciła pierwszą okładkę w 1990 roku, a Julia Roberts ma najwięcej coverów, z czterema (1991, 2000, 2005, 2010). Magazyn zwrócił również uwagę, że Halle Berry pojawiła się na stronach tego wydania 16 razy i raz na okładce (2003). Trzej mężczyźni uhonorowali okładkę: Mel Gibson (1996); Tom Cruise (1997); i Leonardo DiCaprio (1998).

Ubiegłoroczną Najpiękniejszą osobą była Gwyneth Paltrow.

Inni na tegorocznej liście 50 osób to Keri Russell, Jenna Dewan-Tatum, Mindy Kaling, Kerry Washington, Pink i Amber Heard.

Obserwuj Kurta Schlossera w Google+