Lisa Rinna zdradza sekret jej warg

Lisa Rinna znana jest ze swoich pulchnych warg i nigdy nie chciała o nich mówić, aż do teraz.

Więc kiedy Nancy O’Dell z Access Hollywood została zaproszona do jej domu, było to pytanie pierwsze.

“Co zrobiłeś swoim ustom?” Zapytała O’Dell.

“Wracając 23 lata temu, moja dziewczyna i ja widzieliśmy” Plaże “, a Barbara Hershey poszła, a kolagen włożył jej wargi i pomyśleliśmy, że to – tak głupie, jak może się wydawać – najfajniejsza rzecz w historii” – wyjaśniła Rinna. “Tak zrobiliśmy i wprowadziliśmy trochę kolagenu. Cóż, kolagen nie trwa długo, więc wpadłem na genialny pomysł, aby wprowadzić silikon, ponieważ trwa on wiecznie.”

“Więc nie idziesz teraz i dostajesz zastrzyków?” Zapytała O’Dell.

“Nie, nie mam, a moje usta nie podnoszą się i nie idą (w dół)” powiedziała Rinna. “Mogą zmiękczyć to kortyzonem i musiałem to zrobić, ponieważ dostaje blizny i robi się ciężko. Czy tego żałuję? Nie żałuję tego, nie. To jak tatuaż, ale nie możesz się go pozbyć. Naprawdę nie możesz tego zmienić. ”

Teraz, 45 lat, Rinna przyjęła swój odważny wyraz, ujawniając swoje najlepsze wskazówki dotyczące życia i urody w swojej pierwszej książce “Rinnavation”.

Wewnątrz ujawniająca się Rinna opowiada jej historię życia, w tym, że walczyła z depresją poporodową.

Po urodzeniu swojego pierwszego dziecka, Delilah, z mężem Harrym Hamlinem, Rinna mówi, że zaczęła odczuwać depresję, a nawet samobójcze.

“Kiedy to miałem, nikt tak naprawdę nie ujawnił się” – powiedziała Rinna. “Nie sądzę, żeby Brooke Shields wyszła, żeby o tym porozmawiać … To było dla mnie tak szokujące, że po prostu to pochowałem i Harry pomyślał:” Ona straciła rozum! “Wyszłam z tego i moja za drugim razem zabrałem się za antydepresanty i to mnie uratowało. ”

“Więc jak się czułeś w związku z całą kontrowersją z Brooke Shields i Tomem Cruise’em?” Zapytała O’Dell.

“Szanuję opinię wszystkich. Szanuję ich przekonania, ale będąc mężczyzną i nie wiedząc, jak to jest przez to przejść – jak mogłeś to wiedzieć? Powiedziałbym: “Tom, wiesz, to by nie działało ze mną w żaden inny sposób. Tak musiałem sobie z tym poradzić i dzięki Bogu, bo to mnie uratowało. ”