Lena Dunham zatrzymana przez TSA za “pęku kluczy”

Lena Dunham, Late Night With Seth Meyers
Aktorka Lena Dunham o “Late Night With Seth Meyers”.Dzisiaj

Gwiazda i twórczyni “dziewczyn” Lena Dunham została niedawno zatrzymana przez agentów TSA w LAX, gdy skanery wykryły “broń” w torebce w punkcie kontroli bezpieczeństwa. 

“Jedyną rzeczą, która wydostała mnie z tego przy zdrowych zmysłach”, powiedziała w czwartek “Setna Meyersa”, “Nocna noc”, “pomyślał, że to może być świetna opowieść”.

Ona miała rację. 

Przedmiotowa broń była “brelokiem do samoobrony”, prezentem jednego z kolegów Dunhama.  

“Ma kształt kota, który przesuwa ci kłykcie” – wyjaśniła – “ale sądzę, że dwoje uszu może kogoś wypluć”.

“Rozumiałem intelektualnie, że można go użyć jako broni” – dodała – “ale tak naprawdę wszystko, co myślałem, brzmiało: Co za słodki mały kot!” 

Agenci TSA nie byli jednak tak oczarowani jej dodatkiem. Wezwały organy ścigania, odmówiły jej wykonywania jakichkolwiek połączeń telefonicznych i przeprowadziły kryminalną kontrolę. 

Najwyraźniej przesłuchujący na lotnisku nie oglądają “Dziewczyn” ani telewizyjnych nagród – czy może nie rozpoznali jej w ubraniu? (Nie tylko jej bohaterka z HBO często unika odzieży, ale Dunham słynne wydawało się nagie w toalecie dla szkicu otwierającego Emmy Jimmy’ego Kimmela w 2012 roku.) 

W każdym razie, sława Dunhama – ma też książkę, która wychodzi tej jesieni – nie pomogła jej w punkcie kontrolnym. 

“Czułem się tak bardzo winny, mając tylko nadzieję, że ktoś może przechodzić obok i mówić” kochaj serial “, żeby mieli poczucie, że nie jestem skazanym przestępcą – powiedziała Meyersowi.. 

“Byłem tak przerażony – mówiłem:” Będą mną Amanda Knox “- powiedziała, odnosząc się do amerykańskiego studenta uwięzionego za morderstwo we Włoszech. “Odejdę na długi czas, system sprawiedliwości w sprawach karnych jest łamany w tym kraju, odkładają dobrych ludzi i pozwalają złym ludziom uwolnić się”.

“Gdyby to była naprawdę broń, nie użyłbym jej jako breloczka”, powiedział Dunham, wielokrotnie powtarzając agentom. “Gdybym naprawdę chciał kogoś osaczyć w samolocie, nie przywiązałbym się do tego, by polubić klucze do mojej szafki na siłownię i wetknąć ją do torebki, żeby wszyscy mogli ją zobaczyć.”

TSA skonfiskowała breloczek i ostatecznie uwolniła Dunhama z ostrzeżeniem. Ale dla niej doświadczenie “było jak” SVU “razy tysiąc – zażartowała do Meyersa. 

Być może agenci TSA w końcu poznają ją w najbliższy weekend, kiedy po raz pierwszy gospodarzy “SNL”. 

“Kiedy dowiedziałem się, że będę gospodarzem, krzyczałem do tego stopnia, że ​​ludzie w moim pokoju pisarzy myśleli, że ktoś umarł”, powiedziała Meyers. “Byłem szalony z radości”.

Dunham powiedziała, że ​​była nastolatką “obsesyjnie” z “SNL”. 

“Jestem jedynym dzieciakiem w historii Nowego Jorku, który próbował zdobyć fałszywe ID … nie dlatego, że chciałem pić, ale dlatego, że chciałem pójść do” SNL “- powiedziała. Gdy miała 14 lat, próbowała przekonać swoją szkołę, by zmieniła wiek na legitymację studencką na 16 lat, minimalny wiek dopuszczenia do zawodów na żywo.

“Nie zamierzam robić nic nielegalnego, więc po prostu daj mi to”, powiedział Dunham.  

To dobrze, że odmówili, zauważył Meyers. Karta kryminalna nie zrobi jej żadnych korzyści z TSA.