Książę Harry zaproponował Meghanowi Markle podczas “przytulnej” nocy podczas pieczenia kurczaka

Książę Harry powiedział, że zakochał się “tak niesamowicie szybko” z amerykańską aktorką Meghan Markle, że wiedział, że oboje mieli spędzić swoje życie razem, królewski spadkobierca ujawnił podczas pierwszego wywiadu pary po wiadomościach o ich zaręczynach w poniedziałek.

“(To) było dla mnie pewnego rodzaju potwierdzeniem, że wszystkie gwiazdy są wyrównane,” powiedział Harry w wywiadzie dla BBC, siedząc obok Markle’a, który trzymał go za rękę podczas całej rozmowy. “Wszystko było po prostu idealne. To była ta piękna kobieta, która w pewnym sensie potknęła się i wpadła w moje życie. “

Książę Harry i Meghan Markle opowiadają o tym, co zaproponował w pierwszym wywiadzie razem

27.2.201702:00

Markle powiedział, że Harry zaproponował podczas “przytulnej” nocy w jego mieszkaniu w Kensington Palace, gdzie obaj piekli kurczaka.

“Standardowa typowa dla nas noc,” dodał Harry.

“To była niesamowita niespodzianka. To było takie słodkie, naturalne i bardzo romantyczne. Uklęknął – powiedział Markle, który natychmiast się zgodził.

“Prawdę mówiąc, ledwo mogłem pozwolić ci skończyć proponowanie. Powiedziałem: “Czy mogę teraz powiedzieć” tak “? – przypomniała.

“To była naprawdę miła chwila. To była tylko nasza dwójka – powiedział, patrząc na Markle’a. “I myślę, że udało mi się złapać cię również przez zaskoczenie.”

Harry, 33 i Markle, 36, spotkali się na początku lipca 2016 r. Na randce w ciemno ustalonej przez wspólnego znajomego. Książę nigdy nie słyszał o aktorce, która z kolei znała powierzchownie tylko królewską.

Obaj zderzyli się podczas dwóch długich spotkań w Londynie, zanim królewski przekonał Markle’a, który mieszkał i pracował w Toronto, aby wraz z nim wyjechać na wycieczkę do Botswany kilka tygodni później..

Książę Harry i Meghan Markle wypowiadają się na temat swojego zaangażowania

28.11.201702:48

“Koczowaliśmy razem pod gwiazdami”, powiedział Harry o swoich pięciu dniach spędzonych razem, co opisał jako “absolutnie fantastyczny”.

Książę zaproponował swojej dziewczynie na początku tego miesiąca z pierścieniem zaprojektowanym przez niego, który zawiera parę diamentów z osobistej kolekcji jego zmarłej matki, księżnej Diany, “aby upewnić się, że jest z nami w tej szalonej podróży razem”.

Książę Harry, Meghan Markle
Książę Harry zaprojektował pierścionek zaręczynowy za pomocą dwóch diamentów z kolekcji biżuterii księżnej Diany. Kamień centralny pochodzi z Botswany, którą książę odwiedził wiele razy od dzieciństwa.Daniel Leal-Olivas / AFP – Getty Images

Księżna Walii zmarła, gdy Harry miał 12 lat, ale książę powiedział, że jest pewny, że jego matka “prawdopodobnie będzie najlepsza z Meghan”.

“Bez wątpienia będą grubymi złodziejami” – powiedział. “Myślę, że będzie nad Księżycem, skacząc w górę i w dół, tak bardzo podekscytowana.”

Książę Harry, Meghan Markle
Para planuje się ożenić trochę czasu na wiosnę.AFP – Getty Images

Harry powiedział, że jego nieobecność matki jest szczególnie uderzająca podczas tej radosnej okazji.

“Są takie dni jak dzisiaj, kiedy naprawdę tęsknię za tym, że mam ją w pobliżu i nie mogę podzielić się radosnymi wieściami” – powiedział.

Książę Harry, Meghan Markle
Szczęśliwa para poznała podczas swojego publicznego debiutanckiego poniedziałku jako para zaręczona w Kensington Palace.Chris Jackson / Getty Images

Markle powiedział, że spotkała się z najbliższą rodziną Harry’ego, w tym kilkoma spotkaniami ze swoją babcią, królową Elżbietą.

“Ona jest niesamowitą kobietą” – powiedział Markle.

Zobacz, jak Prince Harry i Meghan Markle robią pierwszy występ na żywo jako para zaręczona

27.2.201707:24

Pochodząca z Kalifornii, która przeprowadziła się do Toronto, by filmować serial telewizyjny “Garnitury”, powiedziała, że ​​poznała rodzinę królewską całkiem dobrze podczas wspólnego spędzania czasu i powiedziała, że ​​poznała także krewnych ze strony matki..

“Rodzina była świetna i przez ostatnie półtora roku mieliśmy naprawdę fajny czas na poznanie ich i stopniowe pomaganie mi czuć się częścią, nie tylko instytucją, ale także częścią rodziny, ” powiedziała.

Prince Harry i Meghan Markle: 5 kluczowych pytań dotyczących ich ślubu

28.11.201702:44

Para planuje wziąć ślub na wiosnę i będzie mieszkać w Nottingham Cottage wewnątrz Pałacu Kensington.

Pytany o posiadanie dzieci, Harry żartował, “nie obecnie, nie”, przed powiedzeniem, że para miała nadzieję pewnego dnia.

“Jeden krok na raz” – powiedział. “Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości stworzymy rodzinę.”

Oto wszystko, czego nie wiesz o Meghan Markle, narzeczonej księcia Harry’ego?

27.2.201701:01