Książę Filip wygląda jak wnuk Książę Harry na zdjęciu z 1957 roku

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, skąd książę Harry ma czerwone włosy, nie szukaj dalej niż jego dziadek.

Niedawno odkryta okładka magazynu przedstawiająca księcia Filipa podczas jego dni żeglarskich wykazuje niesamowite podobieństwo do innego imbiru: jego wnuk, książę Harry.

Książę Harry
Książę Harry, na wydarzeniu w lipcu 2016 r UK Press poprzez Getty Images

Zdjęcie z magazynu Paris Match z 1957 r. Pokazuje Philipa, który jest małżonkiem królowej Elżbiety, ubrany w mundur Royal Navy, z pełną czerwoną brodą prawie identyczną z tą, którą ma dziś książę Harry. Czapka marynarki zasłania mu głowę, ale niebieskie oczy i uśmiech Philipa wydają się być lustrzanymi odbiciami jego wnuka.

Książę Philip, during a 1945 visit to Melbourne, Australia.
Książę Filip podczas wizyty w 1945 r. W Melbourne w Australii.AP / AP
Książę Philip, Duke of Edinburgh
Książę Filip na zdjęciu z 23 lipca 2016 rGetty Images

Zdjęcie zostało opublikowane na Instagramie przez Chrisa Jacksona, królewskiego fotografa dla Getty Images.

Książę Harry and Prince Philip
Fotograf Getty, Chris Jackson, który zauważył okładkę “Paris Match” księcia Filipa, wykonał zdjęcie księcia Edynburga i jego wnuka, księcia Filipa, w czerwcu 2014 r..
Chris Jackson / Getty Images

Podobnie jak jego dziadek, książę Harry również jest weteranem wojskowym. 32-letnia królowa odbyła dwie podróże w Afganistanie podczas swoich 10-cio letnich lat w armii brytyjskiej przed przejściem na emeryturę w zeszłym roku, aby poświęcić więcej czasu na swoją działalność charytatywną, szczególnie z poszkodowanymi członkami służby.

49 zdjęć

Pokaz slajdów

Książę Filip, książę Edynburga

Od swoich początków jako grecki książę do złotych lat swojego małżeństwa z królową Elżbietą, spójrz wstecz na niezwykłe życie księcia Edynburga.

Książę Harry wydaje się być źródłem wielu podwójnych ujęć. W zeszłym tygodniu podzielił się słodką chwilą z kolegą rude podczas ceremonii w Londynie, na cześć poległych policjantów.

Książę Harry attends the Metropolitan Police Service Annual Ceremony of Remembrance for colleagues who lost their lives in the line of duty, at the Metropolitan Police Training College in London
Książę Harry spotyka młodego kibica podczas ceremonii w Londynie, na cześć poległych policjantów.Reuters