Kristen Wiig wraca do “Saturday Night Live” z Target Lady

Była prezenterka “Saturday Night Live” Kristen Wiig powróciła, by poprowadzić przedstawienie zaledwie rok temu w obecności Micka Jaggera, co dało jej emocjonalny aplauz w finale ostatniego sezonu.

W jej śmiesznie uroczym monologu otwierającym, Wiig śpiewała do melodii The Pointer Sisters “I’m So Excited”, aby pokazać, jak dobrze czuje się wracając do “SNL”. Zbadała za kulisami, aby udowodnić, jak dobrze znała wewnętrzne działania programu, ale na każdym kroku całkowicie błędnie podała szczegóły.

Wiig błędnie zidentyfikował Jasona Sudeikisa i innych, poddał go Kenanowi Thompsonowi i pomyślał, że szafa dozorcy była jej starą garderobą. (Maya Rudolph i Jonah Hill znajdowali się w szafie.)

ZDJĘCIA: Od telewizji na duży ekran: 12 “szkice SNL” wykonane w filmach

Ale pomimo charyzmy Wiiga wiele szkiców pozostawiło niewielkie wrażenie – dobre lub złe. Wśród lepszych momentów serialu pojawił się Wiig, który zagrał w zabawnej kwiaciarni 1-800 Flowers świętującej matki. Jej mama (grana przez Kate McKinnon) była dość przerażająca, pytając, czy Wiig powinna zachować kwiaty, ponieważ jej “mieszkanie jest tak smutne”, domagając się informacji, czy są jakieś orzechy w jej jajeczku w restauracji i prosząc o informacje o latach -nowe skandale gwiazd.

Powróciła do roli docelowej lady, kasjera z piekła rodem, który komentuje każdy zakup klienta.

– Dezodorant w stopniach – powiedziała z niesmakiem, patrząc na przedmiot Aidy Bryant. Poprosiła Vanessę Bayer o to, w co kupiła produkty Maxi Pads.

Wiig i Cecily Strong przygotowali się na całkowicie dziwny szkic, który jakoś zadziałał. Kobiety grały dwie trzydziestolatki pracujące w finansach, które miały podwójne randki z parą szóstoklasistów (Bobby Moynihan i Tim Robinson). Kobiety zasypały desperacją, wspominając, ile mają lat, bo chłopcy nie wiedzieli, kim jest Steve Urkel, i przysłuchują się jednej z wiedzy młodego dinozaura o dinozaurach.

WIDEO: “SNL” Przypomnijmy: Zach Galifianakis gra “Gra o tron”

Wielokrotnie nieprzygotowany duet muzyczny Garth i Kat (Fred Armisen i Wiig) połączyli się ponownie w “Weekendowej aktualizacji” z irytacją Setha Meyera. Jak zwykle, para nie ćwiczyła, a Meyers zauważył, że para miała rok, aby się jeszcze przygotować, ale nie nazwał ich wysiłkiem “strasznym”.

W swoim chłodnym dniu “SNL” w sposób nieprawdopodobny połączył porwanie w Cleveland, proces o zabójstwo Jodi Ariasa i przesłuchanie w Senacie USA w sprawie Bengazi. Republikański senator Darrell Issa (Bill Hader) wezwał Ariasa (Nasim Pedrad) do złożenia zeznań. Demokratyczny senator Eliasz Cummings (Kenan Thompson) oskarżył swojego kolegę o sprowadzenie Ariasa na scenę, aby zwiększyć oglądalność telewizji i zwrócić większą uwagę na przesłuchanie.

“Co dalej? Facet z Cleveland, który trzymał te kobiety w piwnicy? “Zapytał zdenerwowany Cummings, jak się okazało, oskarżony porywacz z Cleveland, Ariel Castro (Monihan), był pod ręką, by domagać się, kiedy nadejdzie jego kolej, by zeznawać.

“SNL” kończy sezon 38 w przyszłym tygodniu z gospodarzem Benem Affleckiem i gościem muzycznym Kanye Westem.

Jak zrobił to Wiig? Jaki był twój ulubiony skit? Powiedz nam w komentarzach!