Kristen Bell podziela “poważny” powód, dla którego nosi rękawiczki w basenie

Jak dowiedzieliśmy się od Dax Shepard w zeszłym miesiącu, “The Good Place” Kristen Bell absolutnie nie lubi dotykania rzeczy palcami, które dostaje po przebywaniu w basenie. Więc podczas pływania nosi rękawiczki.

Ale nie słyszeliśmy szczegółów od Bell … aż do teraz.

“Nazwałbym to bardzo poważnym, niezdiagnozowanym i jeszcze nie odkrytym stanem medycznym, na który mogą cierpieć dziesiątki ludzi w Ameryce” – wyjaśnia Bell na “Jimmy Kimmel Live!” Środa, język tylko częściowo w policzek.

“Nie wstydzę się” – powiedziała aktorka, która od 2013 roku jest żoną Sheparda. “Za mojego życia chcę usunąć piętno 10 osób, które także cierpią.” Nie jesteś sam! “

Moja panna młoda nosi rękawiczki w basenie, ponieważ nie znosi czubków palców na skórze. #Hollyweird #iloveher

Post udostępniony przez Dax Sheparda (@daxshepard) na

Stało się to problemem, kiedy dwójka dzieci, Lincoln, 5 i Delta, 3, wzięły się do wody.

“Kiedy uczyliśmy nasze dzieci pływać, problem powstaje, ponieważ kiedy twoje dzieci są w basenie, musisz je złapać, ponieważ pływają … szczególnie moje najmłodsze, [ona] jest jak buldog, po prostu tonie. Mogę ją złapać Problem w tym, że mój bardzo poważny stan zdrowia sprawia, że ​​chcę się cofnąć. “

@ airbnb to moje szczęśliwe miejsce ������

Post udostępniony przez kristen bell (@kristenanniebell) na

Podczas gdy ton pomiędzy Kimmelem i Bellem był lekki, strach aktorki wyraźnie wpłynął na nią. Na szczęście jeden z przyjaciół Bella przyszedł z rękawiczkami, które przeznaczone są dla płetwonurków.

“Byłem jak, zarejestruj mnie!” powiedziała aktorka.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.