Krajowa piosenkarka Craig Strickland’s wdowa pióra rozdzierający serce esej o smutku

Minęło już ponad rok od czasu, gdy piosenkarz Backroad Anthem Craig Stricklanddied z hipotermii podczas polowania na kaczki na północnym jeziorze Oklahoma.

Teraz Helen Strickland, młoda wdowa po wiejskim rockerze, opowiada o smutku, którego doświadczyła i nauczyła się iść do przodu w dwuczęściowym blogu zatytułowanym “From Newly Wed to Widow: The Search for Craig”.

View this post on Instagram

DATE NIGHT before 6 shows in 5 states!!

A post shared by CRAIG STRICKLAND (@backroadcraig) on

27-letnia była Miss Arkansas ujawnia, że ​​początkowo czuła się optymistycznie, gdy wraz z innymi członkami rodziny wyruszyła na poszukiwanie Craiga, lat 29, i jego kumpla z polowania, Chase’a Morlanda, lat 22, który również zmarł w tragicznej zimowej podróży..

“Wstałem o czwartej nad ranem i założyłem pełen makijaż i super dziewczęcy strój narciarski”, napisała. “Tak więc, gdy znaleźliśmy Craiga utkniętego na losowej wyspie na jeziorze (tak szczęśliwy, że mnie widzę, oczywiście), patrzył na mnie podobnymi do anielskich oczyma i mówił: “Wow, moja żona jest taka gorąca”.

“Czułem się tak pewien, że tego wieczoru zobaczę mego męża w cudownych duchach” – kontynuuje.

Craig Strickland
Młoda wdowa Craiga Stricklanda, Helen Strickland, napisała emocjonalny esej o stracie męża w zeszłym roku. helenelizabethstrickland / Instagram

ZWIĄZANE Z: Wdowa piosenkarza country Craig Strickland płaci wzruszający hołd przy nabożeństwie żałobnym

Ale podczas dwugodzinnej jazdy samochodem do jeziora ojciec Craiga otrzymał telefon od władz, które znalazły przewróconą łódź, która pasowała do opisu używanego przez mężczyznę..

“Poczułem (i usłyszałem), że moje serce wydało jeden potężny rytm, który wydawał się przepychać całą krew w moich żyłach przez całe moje ciało jednym uderzeniem” – pisze Strickland..

W ciągu tygodnia znaleziono ciała obu mężczyzn.

Strickland cierpiał. W noc przed pogrzebem Craiga zwierzyła się przyjacielowi: “Nie chcę, żeby to było moje życie, tęsknię za nim, tęsknię za nim przytulanie, tęsknię za nim całując go, nie chcę, żeby go nie było. “”

Przez cały czas, jak pisze, jej wiara w Boga podtrzymywała jej bieg: “(Ja) uświadomiłem sobie, że to, czego doświadczam, było większe ode mnie … Chodziło o Boga, a Bóg używa świadectwa Craiga, by wpłynąć na życie większej liczby ludzi niż ja. mógł kiedykolwiek sobie wyobrazić. “

“To było” – pisze – “o dostarczaniu poczucia siły i nadziei ludziom przechodzącym przez tragiczne okoliczności i potrzebującym przypomnienia o Bożej miłości do nich.”

Przeczytaj cały dwuczęściowy blog Helen Strickland.