“Kocham cię bardziej niż życie”: Meghan Trainor świętuje 2 lata z Daryl Sabara

Meghan Trainor świętuje dwa lata miłości ze swoim narzeczonym, aktorem Daryl Sabara, podczas romantycznego pobytu na Hawajach. I w typowy sposób piosenkarka miała zabawny, ale uroczy przekaz do dzielenia się.

Wysłała filmik o Sabarii, który pomógł jej się nabrać, żartobliwie dziękując mu za nieustanne doskonalenie makijażu.

Ale z całą powagą, Trainor nosił jej serce na rękawie. “Kocham cię bardziej niż życie” – napisała.

Sabara, który wielu wie, od dzieciństwa grając w “Spy Kids”, opublikował także na Instagramie, pisząc, że “każdy dzień stał się jeszcze lepszy”.

Na zdjęciu piosenkarka pokazuje piękny pierścionek z brylantem, który jej narzeczony dał jej na wspólne świętowanie dwóch lat. Para poznała się, gdy aktor Chloe Grace Moretz ustawił je na randce w ciemno.

W styczniowym wywiadzie dla TODAY Trainor opowiedział o tym wydarzeniu, mówiąc kotwicy Hodzie Kotb:

“Powiedziałem:” Chcę, żebyś znalazł mi miłego faceta “, a ona powiedziała:” Znam najmilszego faceta na świecie, nazywa się Daryl, idźmy na podwójną randkę “, powiedział zdobywca nagrody Grammy piosenkarz. “A tej nocy uważamy za naszą rocznicę, bo to było po prostu …”

Klasnęła w dłonie, by przedstawić iskrę.

Meghan Trainor o zaręczynach: “Zamykam to”

15 maja 2017 r01:46

Trainor i Sabara zaangażowali się 22 grudnia 2017 r. (Dwadzieścia cztery urodziny Trainora). Sabara opadła na jedno kolano, a iskierki świeciły nad nią i poprosiła ją o rękę.

Trainor powiedziała, że ​​ona i Sabara zaczęli mówić o małżeństwie już po miesiącu randki.

Jeśli chodzi o plany na ślub, Trainor, która niedawno ogłosiła, że ​​jej nowy album “Treat Myself” będzie dostępny 31 sierpnia, powiedział Hoda Kotb TODAYowi, że chce zachować spokój i być otoczona rodziną i bliskimi przyjaciółmi w jej pięknej podwórko w jej ulubionym sezonie, zima.

Ale teraz ta słodka para cieszy się słońcem w raju. To dla nich jeszcze wiele lat szczęścia!

Meghan Trainor dzieli się tym, czego chce na ślubie!

25.2.201801:27