Kevin Sharp, piosenkarz country “Nobody Knows”, umiera w wieku 43 lat

Kevin Sharp.
Kevin Sharp.Dzisiaj

Kevin Sharp, piosenkarka country, która przezwyciężyła rzadką postać raka kości, aby zdobyć pierwsze miejsca na listach przebojów piosenek takich jak “Nobody Knows”, zmarła w sobotę w wieku 43 lat, jego osobisty asystent Sue Veldkamp potwierdził dla NBC News.

Na stronie internetowej Sharpa napisano, że zmarł w Fair Oaks w Kalifornii o godzinie 10:49. 19 kwietnia “z powodu trwających komplikacji po wcześniejszych operacjach żołądka i problemach trawiennych”. 

Urodzony w Redding w Kalifornii, Sharp dorastał w Idaho i został zdiagnozowany mięsak Ewinga jako licealista. Biorąc pod uwagę ponure prognozy, otrzymał życzenie Fundacji Make-A-Wish i spotkał się z producentem i wykonawcą Davidem Fosterem, który stał się przyjacielem i mentorem początkującego muzyka..

Po dwóch latach radioterapii i chemioterapii, Sharp wszedł w remisję w 1991 roku i zaczął nagrywać muzykę. Wydał swój debiutancki album “Measure of a Man” w 1996; pierwszy singiel “Nobody Knows” znalazł się na szczycie listy przebojów w USA i Kanadzie. Sharp również sporządził mapę z kilkoma innymi singlami, w tym: “Pewnie się tym zajmuje” i “Jeśli kogoś kochasz”. Wydał dwa inne albumy: “Love Is” w 1998 i “Make A Wish” w 2005 roku. Jego ostatni singiel “Let Me Rock You to Sleep” został wydany w 2011 roku..

“To był wielki zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu Kevin’s Make-A-Wish około 20 lat temu”, powiedział Foster w oświadczeniu dla DZISIAJ. “Nikt z nas nie mógł wiedzieć, jak ten dzień głęboko zmieni życie Kevina, wpędzając go w świat pełen muzyki i pozwalając światu zakochać się we wszystkich jego talentach muzycznych. tylko z muzyką, ale ze swoją historią, życiem wypełnionym przeciwnościami i zagrożeniem zdrowia, pozostaje jednym z moich najszczęśliwszych momentów, aby być niewielką częścią jego sukcesu, będę za nim tęsknić. “

Oprócz kariery muzycznej, Sharp zaczął mówić motywacyjnie i był rzecznikiem Fundacji Make-A-Wish. Opublikował “Prezent Tragedii” w 2004 roku o swojej walce z rakiem.

“Gdyby tu był, chciałby podkreślić, że Fundacja Make-A-Wish dała mu życzenie w wieku 18 lat, a on wyraził życzenie, by uratować mu życie” – powiedział Veldkamp, ​​dodając wszelkie datki w pamięci Sharpa. wysłane do Fundacji.

W planach jest nabożeństwo żałobne w Nashville w stanie Tennessee.