Kendra Wilkinson: Jak zostałem dziewczyną Hefa

Model okładki Playboya i potrawy z gwiazdami o tym, co tak naprawdę działo się w Playboy Mansion w jej książce “Sliding Into Home”. W tym fragmencie pisze o swojej dużej przerwie i o tym, jak złapała oko Hugha Hefnera.

Rozdział pierwszy: Opowieść o dwóch Kendrach

“Więc będziesz naga?”

“No cóż, będę malowany”, poprawiłem Zacka, mojego chłopaka na żywo.

“Co to znaczy?”

“Nie wiem, ale jestem pewien, że wszystko będzie dobrze.”

Nie byłam pewna, że ​​spędzenie wieczoru w malowanej dziewczynie na siedemdziesiątej ósmej imprezie urodzinowej Hugh Hefnera będzie w porządku, ale miałem nadzieję, że tak się stanie. Przynajmniej zarobiłbym kilkaset dolarów, spotkałbym kilku fajnych ludzi i miałam okazję sprawdzić rezydencję Playboya. Jak mógłbym to wyłączyć??

A poza tym to Zack zainicjował całą sprawę. Zabrał mnie na pokaz samochodowy, w którym fotograf powiedział, że chce ze mną zrobić sesję zdjęciową, a wtedy Zack był na to gotowy. Wydawało się więc całkowicie logiczne, że kiedy fotograf opublikował zdjęcia na One Model Place – coś w stylu MySpace dla modeli – jeśli jakakolwiek praca nadejdzie, Zack będzie mnie wspierać.

Cóż, fotograf opublikował zdjęcia i tego samego dnia zadzwonił facet o imieniu Mark Lekkoduch i zapytał o mnie.

Prawda jest taka, że ​​nie byłem do końca pewien, co to była rezydencja Playboya – albo kim był Hugh Hefner. Wiedziałem o króliczku; Miałem wujka, który pracował w Klubie Playboya w Atlantic City, a kiedy byliśmy dziećmi, wysyłał mój brat i ja koszulki i bluzy z króliczkiem. Nosiłabym je do szkoły, a wszystkie dzieci drażniłyby mnie i mówiły Lekkoduch był obrzydliwy, ale myślałem, że to było fajne.

Poza tym nie wiedziałem zbyt wiele Lekkoduch. Ale wiedziałem wystarczająco dużo, aby wiedzieć, że uzyskanie telefonu od kogoś, kto tam pracował, może być początkiem czegoś wielkiego.

Pierwsze połączenie Marka nie gwarantowało niczego. Wspomniał, że szukał dziewczyn do pracy na nadchodzącym przyjęciu urodzinowym Hefa. Pomyślałem Lekkoduch Miał wiele modeli do wyboru na imprezę, i to było długie ujęcie. Ale kilka dni później oddzwonił Mark.

“Pan. Hefner zobaczył twoje zdjęcie i chce zadzwonić do ciebie osobiście “- powiedział mi. “Dałem mu twój numer, więc oczekuj połączenia.”

Byłem oszołomiony. “O czym mówisz? Oczekiwać połączenia? Dlaczego? “Byłem zdziwiony tym wszystkim. Dlaczego miałby do mnie dzwonić??

“Posłuchaj,” powiedział Mark. “On lubi tylko dziewczyny na studiach, więc powiedz mu, że idziesz do college’u.”

Powiedziałem ok i odłożyłem słuchawkę, zdezorientowany.

Następnego dnia byłem pod prysznicem, gdy zadzwonił telefon. Wyskoczyłem i zobaczyłem, że połączenie pochodzi z numeru 310.

To L.A. Miałem osiemnaście lat i mieszkałem w San Diego.

Kogo znam w L.A.?

“Cześć?” Odpowiedziałem.

“Cześć, czy to Kendra?”

“Kto to jest?”

“To jest Hugh Hefner.”

“Tak, racja,” powiedziałem, myśląc, że to był żart. “Zamknij f – up.”

To nie był żart.

“Cieszę się na spotkanie z tobą w moje urodziny” – powiedział. “Chciałbym też, żebyś uważała się za moją dziewczynę.”

Nadal ociekając wodą z prysznica, stałem w szoku. Nie wiedziałem, jak odpowiedzieć. W końcu właśnie powiedziałem Hugh Hefnerowi, żeby zamknął drzwi. Prawdopodobnie nie była to reakcja, której się spodziewał. Odgarnąłem dziewczynę, ponieważ nie miałem pojęcia, co to znaczy. Kiedy w końcu zebrałem swoje myśli, powiedziałem mu, że zobaczę go na przyjęciu urodzinowym.

Kiedy zamykałem rozmowę, Zack wszedł do łazienki, aby dowiedzieć się, z kim rozmawiam. Kiedy go napełniłem, był tak samo wstrząśnięty jak ja i wyraźnie trochę zaniepokojony.

“Chcę cię tam zawieźć,” powiedział ochronnie.

Kiedy nadszedł wielki dzień, byłem trochę zdenerwowany. Podczas jazdy samochodem Zack zapytał mnie, w jaki sposób zamierzam zostać zaproszonym na dziewczynę Hefa, ale nie miałem dla niego odpowiedzi. Mimo że po rozmowie przez telefon wypytywałam go Hef, nie mogłam sobie wyobrazić, co to znaczy być jego dziewczyną.

Po dwóch godzinach jazdy Zack i ja dotarliśmy do bram Playboy Mansion w Bel Air. Zadzwoniliśmy do ochrony, która wpuściła nas do środka, a Zack wciągnął samochód do bocznego wejścia do rezydencji.

“Bądź dobry,” powiedział, kiedy otworzyłem drzwi samochodu.

– Cokolwiek – wymamrotałem z powrotem, ledwo nawet zwracając na niego uwagę.

Trudno było się skupić, gdy tylko dobrze przyjrzałem się posiadłości. Byłem zdumiony tym, co zobaczyłem. Wszystko było tak wielkie i piękne, jak nic, co kiedykolwiek widziałem. W końcu byłam dziewicą z Hollywood. Nie że rodzaj dziewicy, ale, wiesz, wciąż trochę naiwny.

Wysiadłem z samochodu i natychmiast zostałem odprowadzony na siłownię przez ochronę. Pędziłem z innymi dziewczynami i garstką robotników, a Mark, który był skautem talentów i malarzem ciała, był na siłowni, kazał mi zdjąć ubranie.

“Gdzie jest Hugh Hefner?”, Spytałem, kiedy rozebrałem się.

“On nigdy tu nie przychodzi,” powiedział mi Mark.

To jest do bani! Myślałem. Chciałem go poznać i dowiedzieć się, o co mu chodziło.

Mark i jego żona zaczęli mnie malować i nakładać cyrkonie na całe moje ciało. To wszystko było bardzo dziwne. Potem odsunęli się od moich cycków i skupili się na moich włosach i makijażu. Widziałem siebie w lustrze. Po raz pierwszy fryzjer i makijaż zrobiłem profesjonalnie i pomyślałem, że wyglądam jak królowa dragów.

Kiedy kończyli robić mi nagą she-manę, Hef – łamiąc swoją zwykłą regułę pozostawania poza pokojem malowanych dziewcząt – wszedł do środka. Przedstawił się i uściskał mnie.

Moje serce ścigało się. “Nigdy wcześniej nie spotkałem celebryty w moim życiu” – powiedziałem. “Jesteś pierwszy. To najfajniejsza rzecz. ”

To naprawdę było.

Hef roześmiał się i rozmawialiśmy trochę o nocy. Powiedział, żebym się nie denerwował i zaprosił mnie, bym zatrzymał się przy jego stole. Rozmowa była krótka i słodka. Był bardzo czarujący; Miał w sobie mocną stronę i podobało mi się.

“Do zobaczenia na górze,” powiedział z uśmiechem, po czym zniknął w ciemności.

Przez te kilka minut z nim zapomniałem, że wyglądam jak klaun. Nagi klaun. Czułem się wyjątkowo. W końcu personel prawdopodobnie przeszedł tysiące zdjęć, by znaleźć około dziesięciu malowanych dziewcząt, a spośród tych dziesięciu Hef wyróżnił mnie. Człowiek, który stworzył cały świat, wybrał mnie. To było naprawdę dobre.

Na imprezie obsłużyłem strzały Jell-O celebrytom takim jak Jack Nicholson, Pauly Shore, Donovan McNabb, Fred Durst i Brooke Burke. Byłem gwiezdny, ale nie zachowywałem się tak. Po prostu podeszłam do Brooke Burke, oddałam jej strzał z Jell-O i grzecznie powiedziałam jej, że ją kocham. Byłem taki fajny.

Noc zakończyła się zabawą. Bycie praktycznie nagim nie było dla mnie zbyt ważne, a po chwili zapomniałem, że nie podobają mi się moje włosy i makijaż.

Potem podszedł do mnie Mark i powiedział, żebym przyniósł trochę sterty Jell-O do stołu Hefa.

“Jesteś pewien?” Spytałem nerwowo po zerknięciu na stół Hefa, wypełniony pięknymi kobietami.

Kiedy szedłem w stronę grupy, Hef i ja zamknęliśmy oczy. Uśmiechnąłem się. Był ze swoją dziewczyną, w tym Holly i Bridget – których wtedy nie znałem – i grupą wyglądających jak Barbie, ale wciąż na mnie patrzył. Zaproponowałem im strzały i spędziłem resztę nocy na stole. Może byłam paranoikiem, ale myślałam, że dziewczyny przez cały czas mnie brudzą, a moim wzrokiem próbuję im powiedzieć Nie próbuję ukraść twojego człowieka, ale nie byłem całkiem pewien, czy wiadomość została odebrana.

Przez cały wieczór Hef i ja ciągle wpatrywaliśmy się w siebie. To nie była fizyczna atrakcja dla mnie, ale był po prostu super. Sposób, w jaki działał i rzeczy, które wypowiedział, były niepodobne do niczego, co wcześniej widziałem lub słyszałem.

Pod koniec nocy Hef podszedł do mnie, dał mi klucz i poprosił, bym został na noc. Nie mogłem – głównie dlatego, że Zack siedział na zewnątrz rezydencji w swoim samochodzie, ale poza tym czułem, że bycie tamtej nocy było pracą i chciałem zachować to w ten sposób. Zegar. Zegar na zewnątrz.

Oddałem mu klucz, ale powiedziałem, że wkrótce go zobaczę.

“Czy będziesz moją dziewczyną?” Zapytał ponownie zanim odszedłem.

Patrząc mu w oczy, nie widziałem mężczyzny czterokrotnie młodszego ode mnie, z dziesięciokrotnie większą liczbą dziewczynek niż większość. Chociaż jeszcze go nie znałem, widziałem słodkiego mężczyznę, który sprawiał, że czułem się naprawdę dobrze w stosunku do siebie – prawdziwy dżentelmen. To było dziwne, ale w moim sercu czułem, że jest kimś, komu mogę zaufać.

“I Ty też?”

Mogłem powiedzieć tylko jedno: “Um, okej”.

Tej nocy moje życie się zmieniło. Nie miałem pojęcia, w co się pakuję, ale coś w tym było. Hef nie zaoferował mi pieniędzy ani nie powiedział mi, że chce mi zrobić gwiazdę. Nic nie powiedział, bo zgodnie z prawdą to nie była umowa. Nie próbował mi zaoferować niczego poza nim (i może całkiem fajnym domem).

Podobało mi się to, co widziałem na Mansion i, co ważniejsze, podobało mi się to, co widziałem w Hef. On był

dobry facet z dobrymi intencjami, aw krótkim czasie mogłem to zrozumieć, więc byłem gotów zaryzykować i wykorzenić całe moje życie.

Nie wiem, czy wiele dziewcząt zrobiłoby to z kaprysu. Taka oferta przestraszyłaby niektóre dziewczyny, a inni mogliby spojrzeć na Hefa i zobaczyć znaki dolara i skakać z szansą zrobienia tego, co powiedział. W ogóle o to nie dbałem. Spoglądając w oczy Hefa Wiedziałem, że nie ma się czego obawiać, ani dworu, ani dworu, przyciągnąłem go w taki sposób, że nigdy nie byłem przyciągany do człowieka przed.

Nie mogłem tego położyć na palcu, ale coś w tym noc czuło się tak dobrze. Zaczynało się nowe życie i nie zamierzałem tego powstrzymywać.

Jak zapewne wiesz, zostałem dziewczyną Hefta, przeniosłem się do Mansion na pełen etat, a rok później zacząłem kręcić hity Dziewczyny z sąsiedztwa.

Zostałem nazwany sportową imprezową dziewczyną z bandy i chociaż nie podobało mi się bycie etykietką, z pewnością dobrze się bawiłem podążając za postacią, której producenci chcieli, abym grał.

Życie naprawdę mi się udało. Może to było szczęście, a może los, ale jestem bardzo szczęśliwy, że znajduję się w sytuacji, w której jestem dzisiaj.

Chociaż serial mógł otworzyć drzwi do zaklętego życia i ostatecznie pomógł mi odkryć to, czego naprawdę pragnąłem, rzeczywistość jest taka, że ​​nie przychodziło łatwo. Nie tylko siedziałem, decydując, który rodzinny biznes przejąć, kiedy dostałem to wezwanie od Hefa. Nie wymieniłem jednego doskonałego życia na drugie. To była trudna bitwa, i chociaż życie jest wspaniałe – prawie idealne, nawet – teraz, zanim będę mógł mówić o najlepszych momentach, muszę powiedzieć ci o najgorszym …

.