Kelly Clarkson zatrzaskuje body shamera, który nazwał ją “grubą” na Twitterze

Kelly Clarkson to superstar muzyk, który sprzedał ponad 25 milionów płyt i zdobył ponad 100 hitów na liście Billboard; ma trzy Grammy, zaśpiewała podczas inauguracji prezydenckiej w 2013 r. i ma dwie cudownie urocze malutkie, River i Remington.

Nie ma czasu na tweety z zawstydzeniem, z wyjątkiem miażdżenia ich bezpośrednio w ziemi.

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson w Waszyngtonie, w grudniu 2016 r.Getty Images

We wtorek, podczas gdy reszta kraju świętowała czwartego lipca, jeden troll na Twitterze wysłał dwulicową zniewagę Clarksonowi w odpowiedzi na jej szczere, świąteczne przesłanie:

Clarkson może był zajęty, no wiesz, fajerwerkami, a może nawet odkurzał jej dziesiątki nagród, ale są pewne objaśnienia, które muszą zostać natychmiast zamknięte.

Więc wysłała tweeta z powrotem (używając kolorowego języka, więc przygotuj się):

Oczywiście nie jest to pierwszy przypadek, kiedy Clarkson musiał walczyć z shamersami. W 2015 roku Chris Wallace z Foxa skomentował, że naprawdę “wysadziła w powietrze” i ostatecznie przeprosiła za swoje komentarze.

Kelly Clarkson wyłącza shamper na Twitterze

Jul.05.201700:57

A po tym, jak brytyjska prezenterka telewizyjna zasugerowała w tym samym roku na Twitterze, że zjadła wszystkich swoich zastępczych piosenkarzy, powiedziała magazynowi Heat: “To mi nie przeszkadza, to wolny świat, powiedz co chcesz, nigdy nie przejmowałem się tym, Ludzie myślą … To bardziej, jeśli jestem szczęśliwy, jestem pewny siebie i czuję się dobrze, to zawsze było moje, a teraz, odkąd mam rodzinę, nie szukam żadnej innej akceptacji “.

Idź, Kelly! Całkowicie się zgadzamy, że jesteś niesamowity.

Śledź Randee Dawn na Twitterze.