Kelly Clarkson śpiewa “Te Arms of Mine” na Facebooku Live po odpoczynku głosowym

Kelly Clarkson ma sekret! I opracowała plan, aby pomóc fanom odgadnąć, co to jest.

Zwycięzca “American Idol” każdego tygodnia wykona w tym tygodniu jedną piosenkę w serii mini koncertów na Facebooku, nagranych na żywo z domu piosenkarza. Każda piosenka – lub artysta, który ją po raz pierwszy śpiewał – zawiera wskazówkę dotyczącą wielkiego ogłoszenia, które udostępni w piątek.

“Zamiast robić nudną informację prasową, pomyślałem, że fajnie byłoby zrobić coś w moim stylu, żeby coś ogłosić” – powiedział w poniedziałkowym filmie gadatliwy Clarkson.

POKREWNE: “Pusta przestrzeń” to najnowsza niesamowita okładka Kelly Clarkson – zobacz nasze 7 ulubionych

34-letnia piosenkarka wyśmiewała się z jej skłonności do wyjawiania sekretów – jak wtedy, gdy ogłosiła, że ​​jest “całkowicie w ciąży” na scenie w sierpniu 2015 r. (Syn Clarksona, Remy urodził się osiem miesięcy później.)

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson uczęszcza na iHeartRadio Summer Pool Party w Caesars Palace w dniu 30 maja 2015 r. W Las Vegas, Nevada.David Becker / Getty Images dla iHeartMedia

Tak więc, chociaż może to być dla niej trudne, aby trzymać się z daleka od rzeczy, Clarkson chciał skorzystać z opcji na żywo na Facebooku, szczególnie po obejrzeniu jednego z najnowszych filmów, które poszły w niepamięć, sposób wirusowy.

“Mój ulubiony film w tym roku był na Facebooku na żywo, to była Chewbacca Lady!” “Możemy być całkowicie przyjaciółmi” – powiedziała, śmiejąc się.

Clarkson wyznał, że była zarówno podekscytowana, jak i poruszona śpiewaniem na żywo w poniedziałek.

“Jestem po prostu bardzo zdenerwowana, bo od jakiegoś czasu nic nie robię i mam nadzieję, że to nie będzie”, powiedziała piosenkarka, która została zmuszona do anulowania brytyjskich i kanadyjskich nóg swojej trasy “Piece by Piece” do głosu.

POWIĄZANE: “Różowa dwójka” Kelly Clarkson, mała księżniczka, Rose

“A jeśli tak, cokolwiek, możesz się z tego śmiać” – powiedział Clarkson, którego córka, River Rose, mogła usłyszeć szemranie na górze.

W poniedziałkową część – pierwsza wskazówka! – gwiazda popisała się znakomitą interpretacją uduchowionego “Te Arms of Mine” Otisa Reddinga w towarzystwie jej dyrektora muzycznego Jasona Halberta na fortepianie.

Clarkson po raz pierwszy zakochał się w piosence na ścieżce dźwiękowej “Dirty Dancing”, ulubionym albumie z dzieciństwa, powiedziała. Zdarzyło się też, że jest to jeden z wielu utworów, o które fani prosili piosenkarza podczas trasy koncertowej. Teraz, po miesiącach głośnego odpoczynku, Clarkson był szczęśliwy, że wreszcie dostarczył.

POWIĄZANE: Kelly Clarkson walczy z łzami wykonującymi utwór “Kawałek po kawałku” na “Idol”

Teraz wyzwanie Clarksona? Nie wydmuchując jej tajemnicy przed piątkiem!

“Miejmy nadzieję, że nie zepsuje tego w tym tygodniu i działa!” powiedziała ze śmiechem.

Aw! Córka Kelly Clarkson, River Rose, obchodzi swoje drugie urodziny!

14 czerwca 2016 r00:40