Katie Cassidy ujawnia ostatnie słowa swojego ojca Davida Cassidy’ego w emocjonalnym tweecie

Katie Cassidy zabrała się na Twitter Friday, by podzielić się ostatnimi słowami swojego ojca Davida Cassidy’ego oraz lekcję, którą próbuje od nich zabrać, gdy zajmuje się jej żalem.

Córka Davida Cassidy’ego Katie ujawnia ostatnie słowa zmarłego aktora

25.11.201700:35

“Słowa nie mogą wyrazić pocieszenia, jakie nasza rodzina otrzymała od całej miłości i wsparcia w tym trudnym okresie” – napisała 30-letnia aktorka “Arrow”.

Ostatnie słowa mojego ojca brzmiały: “Tyle straconego czasu”. To będzie codzienne przypomnienie, żebym podzielił się moją wdzięcznością z tymi, których kocham, i nie tracę ani minuty dłużej … dziękuję.

Cassidy zmarł we wtorek w wieku 67 lat po hospitalizacji z powodu niewydolności narządowej. Aktor i piosenkarz zyskał światową sławę w latach 70. za rolę w serialu “Rodzina kuropatw”.

9 Annual Family Television Awards - Arrivals
David Cassidy i jego córka Katie Cassidy w 2007 roku w Family Television Awards.Michael Buckner / Getty Images za rodzinną nagrodę telewizyjną

Związek Katie Cassidy z ojcem miał wzloty i upadki. Została wychowana przez matkę, modelkę Sherry Williams i jej ojczyma Richarda Benedona.

We wspólnym wywiadzie dla People w 2009 roku, Cassidy powiedział, że nie wychowywał jej, był “zawsze tutaj i zupełnie nie sądzi”. Katie Cassidy dodała: “to miłe, kiedy twój tata może być twoim przyjacielem”.

Jednak w lutym powiedział, że ludzie nie mają już kontaktu, ale był dumny z kobiety, którą się stała.

W tym samym miesiącu ujawnił, że walczy z demencją, śledząc koncerty, w których starał się zapamiętać słowa do piosenek, które śpiewał przez 50 lat.

Przez dziesięciolecia wokalista pojawiał się na temat innych spraw osobistych, w tym jego zmagań z alkoholizmem i bankructwem.

Od czasu jego śmierci, celebruje się i kibice podchodzą do mediów społecznościowych, by opłakiwać zmarłego aktora. Jego młodszy przyrodni brat, Shaun, otworzył również o stracie na Twitterze.