Kathie Lee Gifford ogłasza swoją nową książkę o Izraelu

Uwaga fanów Kathie Lee Gifford: nowa książka pojawia się na twojej drodze!

Kathie Lee ma nową książkę “The Rock, the Road and the Rabbi”

21.2.201702:05

Po pracy nad projektem przez ponad rok, Kathie Lee ogłosiła w czwartek, że “The Rock, the Road, and Rabbi: My Journey into the Heart of the Bible Faith and the Land Where It All Began” zostaną opublikowane na wiosnę przyszłego roku.

Gifford napisał książkę u rabina Jasona Sobela, mesjańskiego rabina, który towarzyszył jej podczas niedawnej podróży do Izraela. Książka opisuje jej doświadczenia z czterech różnych podróży do Ziemi Świętej, związanych z wglądem rabina Sobela o historii i kulturze odwiedzanych miejsc.

W czwartek w czwartek ogłosiła książkę o spektaklu: “Chodzi o wszystkie moje różne wyjazdy rabinackie [do Izraela] Byłem na czwartym teraz, myślę, że … z różnymi nauczycielami, i nauczyłem się różnych rzeczy od różnych te i moja książka są w rzeczywistości poświęcone tym kobietom i mężczyznom, ponieważ tyle się nauczyłem. “

Książka jest już dostępna w przedsprzedaży w Amazon i trafi na półki w marcu. Gifford powiedziała, że ​​zyski pójdą w kierunku jej Fundacji Rock and Road, aby dać innym możliwość studiowania podobnych tematów w Izraelu.

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

“The Rock, The Road i The Rabbi”, 25 USD, Amazon

The Rock, The Road, and The Rabbi
Amazonka

Jeśli szukasz innych jesiennych lektur, sprawdź naszą listę nowych, nieodzownych książek, które możesz zwinąć na kanapie.