Kate Walsh potwierdza, że ​​opuszcza “prywatną praktykę”

Gwiazda “Private Practice” Kate Walsh potwierdziła pogłoski o jej odejściu z medycznego dramatu ABC podczas wizyty w nowym dziennym talk show Bethenny Frankel “Bethenny”.

“To mój ostatni sezon na” Prywatną praktykę “, tak,” powiedziała do Frankel podczas wtorkowej wizyty. “To była niewiarygodna podróż i niesamowita jazda. Minęło dużo czasu, kiedy Addison i jestem niesamowicie wdzięczny Shondzie Rhimes i wszystkim fanom … Jestem naprawdę podekscytowany ostatnim sezonem.”

Więcej od THR: Kate Walsh może odejść “Ćwicz” po 13 odcinkach

Raporty pojawiły się po raz pierwszy pod koniec maja, kiedy wyciekło słowo, że Walsh nie wróci po więcej niż 13 epizodach długotrwałego dramatu medycznego – sam w sobie jest spinem “Analizy Greya” Rhimesa, gdzie po raz pierwszy pojawił się dr Addison Montgomery Walsha..

Sieć należąca do Disneya odnowiła serię w jedenastą godzinę w maju, ponieważ niektórzy spekulują, że będzie to skrócona seria. Jednak ABC pozostało niezłomne, że seria może trwać dłużej niż 13 odcinków, jeśli wystąpi w rankingach – coś, co Rhimes potwierdził dla TV Guide Magazine. 

“Powiedziano mi, że nie wolno mi myśleć, że robimy tylko 13 odcinków” – powiedziała.

Więcej od THR: Tim Daly nie wraca do szóstego sezonu “Private Practice”

Walsh podczas wywiadu nie potwierdziła, z iloma epizodami brałaby udział.

“Private Practice” powróci na szósty sezon bez oryginalnego członka obsady, Tima Daly’ego, który w zeszłym miesiącu ogłosił na Twitterze, że nie wróci. “Cudowni fani PP. Shonda poinformowała mojego agenta, że ​​Pete nie wróci po 6. sezonie. To było świetne 5 lat, R.I.P. Pete Wilder,” napisał Daly.

Więcej od THR: Rhimes: Finał sezonu “Private Practice” pozostawi pytania bez odpowiedzi

Rhimes zauważyła, że ​​ograniczenia budżetowe mogły odegrać pewną rolę w jej decyzji o zakończeniu serii Daly’ego. “Jest wiele problemów związanych z budżetem, musimy upewnić się, że serial jest wykonalny i że możemy go wyprodukować, czuję, że postać Tima miała wspaniałą podróż” – powiedziała dla TV Guide.

Zobacz wywiad z Walsh:

Nie, Tim Daly, nie Kate Walsh. Czy bez nich będziesz oglądać “prywatną praktykę”? Podziel się swoimi przemyśleniami na naszej stronie na Facebooku.

Powiązana zawartość:

  • Tim Daly opuszcza “Prywatna praktyka”

Więcej w The Clicker:

  • Gwiazdy “Jersey Shore” podobno zgarniają miliony na nowy sezon
  • Mistrz “Idola” Phillip Phillips zwolniony ze szpitala
  • Ashley Tisdale dołącza do “Sons of Anarchy”, aby zagrać rolę gościa
Loading...