Kaley Cuoco nigdy nie myślał, że wyjdzie za mąż: “Mój były zrujnowany to słowo”

Cztery miesiące temu partner Kaley Cuoco, Karl Cook, padł na jedno kolano i zadał pytanie. Ta propozycja była kompletnym zaskoczeniem dla gwiazdy “Wielkiego Wybuchu”, tak samo jak jej własna odpowiedź.

Powiedziała tak!

Teraz, w nowym wywiadzie, Cuoco opowiada o tym, dlaczego ta decyzja była tak szokująca.

Kaley Cuoco and Karl Cook at post-Golden Globes party
Kaley Cuoco i Karl Cook szykują się do przejścia przez przejście. To spacer, w którym aktorka przyznaje, że nigdy nie wyobrażała sobie, że weźmie ją ponownie.C Flanigan / Getty Images

“Szczerze mówiąc myślałem, że już się nie ożenię” – powiedziała aktorka Cosmopolitan.

W 2013 roku Cuoco wyszła za pro Ryana Sweetinga, a niecałe dwa lata później para ogłosiła, że ​​wybierają się na różne sposoby..

Ta trąba powietrzna zepsuła Cuoco w małżeństwie.

“Mój ex zrujnował to słowo dla mnie” – wyjaśniła. “Po raz pierwszy ożeniłem się z kimś, kto całkowicie się zmienił, a osoba, z którą się spotkałem, nie była osobą, którą poznałem, i to nie była moja wina – to była jego wina”.

Ale chociaż nie była tak pewna małżeństwa, nie zrezygnowała z miłości.

“Wiedziałem, ile muszę dawać i ile chcę otrzymać” – kontynuowała. “Wiedziałem, że muszę być cierpliwy … Musiałem przejść przez wiele rzeczy, ale to doprowadziło mnie do Karla.”

Wkrótce 32-latek uświadomił sobie, że nie jest taki jak jej były – czy jakikolwiek inny mężczyzna, którego znała wcześniej.

“On jest moim idealnym partnerem”, ujawniła w marcowym wywiadzie dla People. “Pozwala mi obudzić się rano i powiedzieć:” Chcę iść i uratować króliki “. A on mówi: “Dobra, napijmy się kawy i chodźmy”. I to jest on, jesteśmy tacy sami, nasze poglądy są takie same, nasze morale są takie same.

I tak, te króliki są teraz częścią ich rodziny, wraz z kilkoma psami, kilkoma końmi i jednym kucykiem – i wszystkie będą pod ręką, gdy duet powie, że ich mam.

“Mogę szczerze powiedzieć, że wszystkie zwierzęta będą na pewno częścią naszego ślubu,” nalegała.

View this post on Instagram

Our kind of day date 💋❤️

A post shared by Kaley Cuoco (@kaleycuoco) on

Menażeria nie musi też czekać na długie zaręczyny.

“Jesteśmy naprawdę, szczerze podekscytowani, nie chcemy dłużej czekać” – powiedziała The People. “Oboje naprawdę chcemy to zrobić, jesteśmy tak szczęśliwi i chcemy iść do przodu w naszym życiu”.