Kaley Cuoco jest zaręczony z Karolem Cookiem! Zobacz film z emocjonalnymi propozycjami

Czwartek był dość dużym dniem dla Kaley Cuoco: nie tylko skończyła 32 lata, ale zaręczyła się z chłopakiem prawie dwa lata, jeździec Karl Cook!

Cook, 26 i Cuoco zamieścili emocjonalny film aktorki, pochylonej i szlochającej z radości, a następnie podtrzymującej pierścień, gdy przypomniał jej: “Nadal nie powiedziałeś tak, jeszcze!”

Kto wiedział, że mój poprzedni post był niesamowity. Po prawie dwóch latach w końcu zebrałem się na odwagę i poprosiłem ją o rękę. To najlepsza noc w moim życiu i myślę, że film pokazuje, że jest to najlepsza noc dla Kaley ….. powiedziała tak!!!!!

Post udostępniony przez Karla Cooka (@mrtankcook) na

“Mówię tak, mówię tak!” Gwiazda “The Big Bang Theory” krzyknęła na wideo, zakrywając twarz dłońmi.

Cuoco również opublikowało wideo, zauważając w swoim podpisie: “Nadal płacz … każda część tej nocy była perfekcyjna tak jak ty @mrtankcook Kocham Cię na zawsze!”

Warner Bros. Pictures And InStyle Host 18th Annual Post-Golden Globes Party - Arrivals
Kaley Cuoco i Karl Cook na imprezie po Złotych Globach w Beverly Hills w Kalifornii w styczniu.C Flanigan / Getty Images

To będzie drugie małżeństwo Cuoco; ona i tenisistka Ryan Sweeting pobrali się w 2013 r. i sfinalizowali swój rozwód w 2016 r.

Oczywiście był obowiązkowy strzał ringowy:

Jestem taki szczęśliwy. Dziękuję @nadis_diamonds za zrobienie najlepszego pierścionka, na który mogłem liczyć. Absolutnie genialny. Dziękuję dziękuję

Post udostępniony przez Karla Cooka (@mrtankcook) na

A potem taniec!

W życiu nie ma nic takiego jak taniec zaraz po zaręczeniu się. Czystość i wdzięk chwili są niewytłumaczalne, to tak, jakby życie było balonem odbijającym się od najsilniejszego zefiru. Kochanie; wszystko czego chcę, to być balonem odbijającym się, podskakującym i płynącym przez życie razem. Jesteś moim wszystkim @normancook

Post udostępniony przez Karla Cooka (@mrtankcook) na

Według E! Cook przygotował wielką kolację przy świecach, która poprzedziła propozycję, chociaż najwyraźniej wpadł na żyrandol i musiał wylać ranę na czole. (Cieszymy się, że wyzdrowiał.)

“The Big Bang Theory”, Jim Parsons o tym, dlaczego jest “wdzięczny”, osiągnął sukces dopiero w wieku 30 lat

12 lutego 2017 r06:46

Ale to nie była jedyna lekkomyślna rzecz, która wydarzyła się w dniu urodzin Cuoco: Wcześnie Cook robił sobie żarty na temat całego zaangażowania, gdy dwaj odwiedzili Cel.

W urodziny moich ukochanych dostałem jej wszystko, czego zawsze chciała … teraz sądząc po jej twarzy, może nie, to jest ta myśl, która się liczy “

Post udostępniony przez Karla Cooka (@mrtankcook) na

Oczywiście, jest to żart, który można wykonać tylko wtedy, gdy faktycznie planujesz zaproponować później tego samego dnia. Dlatego cieszymy się, że wszystko dobrze się układało … odłogiem żyrandoli na bok.

Gratulacje, chłopaki!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.