Justin Bieber potwierdza zaangażowanie w Hailey Baldwin – “miłość mojego życia”

To oficjalne: Justin Bieber i Hailey Baldwin są zaręczeni!

Po plotkach i spekulacjach na temat pary, która wzięła swój niesamowity romans na wyższy poziom, gwiazda pop ogłosiła ogłoszenie na Instagramie w poniedziałek.

Wróć do czasu, w którym Justin Bieber i Hailey Baldwin spotkali się po raz pierwszy w lobby DZIŚ

Jul.10.201801:18

Ale zamiast po prostu przekazywać wiadomości bezpośrednio fanom, duży objaw Biebera przyszedł w formie wiadomości do przyszłej narzeczonej..

“Miał trochę poczekać, żeby coś powiedzieć, ale słowo szybko przemija, posłuchaj prostego i prostego Hailey, jestem tak bardzo zakochany we wszystkim, co dotyczy ciebie!” 24-latek napisał wraz z kilkoma zdjęciami przytulonej do siebie pary.

“Jestem tak zaangażowany, aby spędzić całe życie, poznając każdą część ciebie, kochając cię cierpliwie i życzliwie. Obiecuję, że poprowadzimy naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając Jezusowi przez Jego Świętego Ducha prowadzić nas we wszystkim, co robimy i przy każdej decyzji, którą podejmujemy”.

Piosenkarz “Sorry” nie poprzestał na tym. Zaczął zachwycać się swoją miłością do 21-letniego modelu i wizją swojej przyszłości.

Sława Sightings in New York City - July 5, 2018
Justin Bieber i Hailey Baldwin wystąpią w Nowym Jorku 5 lipca 2018 roku, dwa dni przed ich zaręczynami. Obrazy GC

“Moje serce jest CAŁKOWICIE i W PEŁNI TWÓJ, a ZAWSZE postawię cię na pierwszym miejscu!” on kontynuował. “Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin, a ja nie chciałbym spędzić tego z nikim innym.” Sprawiasz, że jestem o wiele lepszy i tak dobrze się ze sobą komplementujemy !! Nie mogę się już doczekać najlepszej pory życia !. To zabawne, bo teraz wszystko wydaje się mieć sens! “

Podczas gdy duet ujawnił, że umawia się na kilka tygodni przed zaręczeniem się – podobnie jak inna gwiazda popu i jej partner – Bieber i Baldwin wracają do rzeczywistości.

Ta para obecnie ma krótką tradycję w 2016 roku, siedem lat po tym, jak się poznali – za kulisami tutaj, w TODAY.

Chociaż pogłoski o zaręczynach zaczęły się w czerwcu, Bieber ujawnił w swoim poście, że zadał to pytanie zaledwie kilka dni wcześniej.

“Czas boski jest naprawdę perfekcyjny, zaręczyliśmy się siódmego dnia siódmego miesiąca, liczba siedem jest liczbą duchowej doskonałości, to prawda GOOGLE IT! Czy to nie jest orzechowe?” on dodał. “Nawiasem mówiąc, nie planowałem tego, tak czy inaczej Moja dobroć czuje się dobrze, aby nasza przyszłość była bezpieczna! WERE GONNA BĘDZIE LEPSZA W 70 BABY TUTAJ JESTEŚMY!”

A Balwin, który jest córką aktora Stephena Baldwina, jest wyraźnie tak samo podekscytowany.

Zaledwie w godzinę po tym, jak Bieber podzielił się radosnymi wieściami, powiedziała swoim fanom i obserwującym, że “nie jest pewna, co robiłem w życiu, aby zasłużyć na takie szczęście, ale jestem całkowicie wdzięczny Bogu za to, że dał mi tak niesamowitą osobę, by dzielić moje życie z ! “

Czy Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczają się?

Jul.09.201800:37

Gratulacje dla pary!