Julie Chen oferuje wsparcie dla męża Les Moonves na “Big Brother”

Nie powiedziała wiele, ale Julie Chen wciąż dostarczyła wielką wiadomość o jej wsparciu dla uzbrojonego męża Les Moonves w czwartkowy wieczór “Wielkiego Brata”.

Kiedy pojawiły się wiadomości, że przewodniczący CBS i dyrektor generalny zrezygnują ze swojej roli w sieci w wyniku zarzutów o niewłaściwe zachowanie seksualne, Chen, który jest gospodarzem dwóch serii CBS, ogłosił, że zrobi krótką przerwę od kamer.

“Biorę kilka dni wolnego z” The Talk “, aby być z moją rodziną”, powiedziała w poniedziałkowym oświadczeniu. “Wrócę wkrótce i zobaczę się w czwartek wieczorem na” Wielkim Bracie “.”

I zgodnie z jej słowami wróciła.

Żonglerka Chena z zawodniczkami nie zawierała żadnej wzmianki o Księżycach ani o jego kontrowersjach, ale pod koniec występu dokonała subtelnej, ale znaczącej zmiany w jej zwyczajowym podpisie.

Zamiast po prostu mówić: “Jestem Julie Chen, dobranoc”, jak zawsze, dodała jedno słowo.

“Jestem Julie Chen Moonves,” powiedziała z uśmiechem. “Dobranoc.”

To był pierwszy raz, kiedy 48-letnia telewizyjna osobowość użyła swojego żonatego nazwiska podczas 20-sezonowego biegu “Wielkiego Brata”.

Ale to nie pierwszy raz, kiedy mówiła w obronie męża.

Megyn Kelly omawia wyjście Les Moonves z CBS pośród zarzutów

10 września10:33

Kiedy w lipcu brzęczenie o molestowaniu seksualnym i oskarżeniach o zastraszanie zaczęło wirować wokół byłego dyrektora sieci, przyznał w oświadczeniu, że “zdaję sobie sprawę, że zdarzały się dekady temu, kiedy mogłem sprawić, że niektóre kobiety poczuły się niekomfortowo, dokonując postępów”.

Dodał: “To były błędy i bardzo ich żałuję, ale zawsze rozumiałem i szanowałem – i przestrzegałem zasady – że” nie “oznacza” nie “i nigdy nie nadużywałem swojej pozycji, by szkodzić lub przeszkadzać w karierze. “

Chen podążył za tym tweetem, który pochwalił Moonves jako “dobrego człowieka i kochającego ojca, oddanego męża i inspirującego przywódcę korporacyjnego” i wyjaśnił, że ma pełne wsparcie.

Kilka dni później, w odcinku “The View”, Chen dodał, że był to jedyny oficjalny komentarz, jaki zamierzała zrobić w związku z tym tematem..

“Zniosę moje oświadczenie dzisiaj, jutro, na zawsze”, powiedziała.

https://www.instagram.com/p/BdYpBidB3Sw

Chen i Moonves pobrali się w grudniu 2004 roku. Para ma jedno dziecko razem, ich ośmioletniego syna, Charliego. Moonves ma troje innych dzieci z poprzedniego małżeństwa.

Loading...