Julia Roberts została uznana za Najpiękniejszą Kobietę Ludu po raz piąty

Julia Roberts została uznana za Najpiękniejszą kobietę w 2017 roku.

49-letni laureat Oscara po raz piąty powraca na okładkę dorocznego wydania publikacji. DZISIAJ wyjawił wiadomość wyłącznie w środę rano.

Ludzie

Wewnątrz magazynu gwiazda “Pretty Woman” ujawnia, że ​​szczęście, humor i zdrowy styl życia pomogły jej utrzymać dobry wygląd dziewczyny.

Urodzona w Gruzji piękność, która zdobyła Oskara za jej główną rolę w filmie “Erin Brockovich” z 2000 roku, ma trójkę dzieci – bliźniaków, Phinnaeusa i Hazel, 12 i syna Henry’ego, 9 – z mężem w wieku 14 lat, filmowca Danny’ego Modera, 48.

Julia Roberts nazwał People Magazine’s Beautiful (ponownie)

1 kwietnia 2017 r00:39

Idealny dzień, powiedział Roberts, to “być po prostu z moją rodziną (z) wszystkimi, którzy czują się szczęśliwi, biegają i bawią się, dzielą razem czas”.

Gwiazda, która po raz pierwszy wylądowała na Najpiękniejszej Osobie w 1991 roku w wieku 23 lat, powiedziała, że ​​jej dzieci nie przestają się śmiać.

Julia Roberts on the cover of People in 1991
Julia Roberts na okładce People w 1991 rokuLudzie

“Wszyscy mają bardzo dobre poczucie humoru” – powiedziała. “Każdy z nich ma inny rodzaj humoru, ale myślę, że wszystkie są dość zabawne i mam nadzieję, że dostaną to ode mnie, ponieważ tak mówię każdemu.”

ZWIĄZANE Z: Julia Roberts dostarcza szczepionki dla dzieci w Kenii

Roberts, która straciła matkę, Betty w 2015 r., Ujawniła, że ​​czeka na narodziny “z wdziękiem”, a pewnego dnia sama jest babcią: “Tak właśnie powinna wyglądać zima życia”.

Julia Roberts nazwała Najpiękniejszą Kobietę Ludu po raz 5: Zobacz jej poprzednie okładki!

1 kwietnia 2017 r00:46

Aktorka powiedziała, że ​​nigdy nie spogląda z tęsknotą za swoją karierą, czując się tak, jakby osiągnęła szczyt: “Myślę, że obecnie osiągam szczyt”, powiedziała. “Jestem powolnym wzrostem, jestem jak powolny dziękczynienie na kolację”.

Najpiękniejszy numer z działu People’s Beautiful trafia do kiosków w piątek.

Julia Roberts dostarcza szczepionki dla dzieci w Kenii

17 kwietnia 2017 r00:32