Julia Roberts opowiada o “brzydkich” problemach Hollywood już DZISIAJ

Od czasu, gdy w ubiegłym miesiącu na czołówkach wiadomości pojawiły się oskarżenia o molestowanie seksualne Harveya Weinsteina, kobiety w Hollywood przemawiały i dzieliły się swoimi doświadczeniami z nadużyciami i niewłaściwym postępowaniem w przemyśle rozrywkowym..

Julia Roberts jest częścią tej branży od 30 lat, a podczas wizyty w DZISIAJ otworzyła temat “brzydkich” problemów w Tinseltown.

Julia Roberts opowiada o nowym filmie “Wonder” i molestowanie seksualne w Hollywood

16.16.201705:30

“Wiesz, to wszystko jest tak brzydkie na tak wiele sposobów” – powiedziała, siadając z Mattem Lauerem.

Ale skandale nie są – dla niej, osobiście – znane.

“Nigdy nie miałem tego doświadczenia” – wyjaśniła gwiazda. “Chodzi o to, że prawie źle się z tym czuję, ponieważ nie wiem, dlaczego mnie oszczędzono”.

Roberts zaczęła występować w aktorstwie, gdy miała zaledwie 20 lat, a od tego czasu pracowała z największymi nazwiskami w branży.

“Słyszysz niektóre z tych mrożących krew w żyłach, okropnych historii – i mam córkę – to jest bolesne” – powiedziała o narastających zarzutach. “Ale to nie było częścią mojego doświadczenia.”

Przynajmniej ona w to nie wierzy.

Jednakże, kiedy poproszono ją o przypomnienie sobie dni przed jej ogromnym sukcesem, wracając do czasów, gdy była 21-letnią wschodzącą gwiazdą w jej przełomowym filmie “Mystic Pizza”, Roberts zdał sobie sprawę, że mogła przegapić momenty niewłaściwego zachowania.

Megyn Kelly o molestowaniu seksualnym w Hollywood i gdzie indziej: “Mam dość tego”

10.02.201707:54

“Wiesz, to zabawne, że tak mówisz, ponieważ być może podeszłam do mnie subtelnie i nie rozpoznałam tego, co to było” – powiedziała. “Nie wiem.”

Mimo to Roberts ma szczęście, że może spojrzeć na swoją karierę w Hollywood i opisać ją jako “przytłaczającą pozytywną”.

Nowy film Roberta, “Wonder”, uderza w teatry 17 listopada.