Jonathan Knight z NKOTB ponownie spotyka się z Tiffany na uroczym zdjęciu zwrotnym

Jonathan Knight z pewnością wie, jak zrobić “Czwartek z rzutu wolnego”!

Piosenkarz New Kids on the Block z pewnością roztopił serca wielu fangirlów z lat 80., kiedy zamieścił swoje zdjęcie z innymi ikonami pop lat 80. Tiffany na Instagramie. Para, która pochodzi z końca lat osiemdziesiątych, pozostała przyjaciółmi, mimo że nie widziała się w ostatnich latach.

Knight pokazał swoje poparcie dla Tiffany, uczestnicząc w jej koncercie w Nowym Jorku w czwartek. Zrobił zdjęcie z ich zjazdu, zanim Tiffany uderzyła na scenę.

“To było takie bardzo długie”, Knight opisał zdjęcie jego i jego byłej dziewczyny za kulisami. “Podekscytowany, że tu dziś wieczorem i niesamowity @tiff_pop robią to, co robi najlepiej!”

POWIĄZANE: Flashback! Oglądaj New Kids On The Block rozmawiać o histerii fanów na DZIŚ w 1989 roku

Tiffany opublikowała to samo zdjęcie na swoim koncie na Instagramie, wraz z podpisem: “Tak się stało wczoraj wieczorem. To był długi czas Wspaniałe wspomnienia Wspaniale widzieć Jon Knight. “

Śpiewacy po raz pierwszy spotkali się w 1988 roku, kiedy New Kids On The Block, przesłuchani w szatni Tiffany’ego, byli aktorami otwierającymi jej kolejną trasę. Rok później, jak powszechnie wiadomo, Tiffany i Knight spotykali się, ale para zaprzeczyła, że ​​byli romantycznie zaangażowani w tym czasie..

Podczas występu w 2011 roku na “Watch What Happens Live!” Tiffany przyznała, że ​​kiedyś umawiała się z jednym z New Kids.

“Cichy. Ten nieśmiały. Został gejem później – powiedziała Tiffany.

Kiedy gospodarz, Andy Cohen, zapytał Tiffany, czy była odpowiedzialna za “odwrócenie się” od Knighta, mówiła szczerze o swoim związku.

Piosenkarz Tiffany and Jonathan Knight
Jonathan Knight i Tiffany wcześniej w swoich karierachAP

“Widzisz, miałem z tym problemy”, powiedziała. “Myślałem, że może tak, ale nie. Teraz, kiedy się spotykaliśmy, był tak zabawny. tak łatwo z nim porozmawiać … I był wspaniały, to niesamowita osoba. “

W czasie wywiadu Knight jeszcze nie wystąpił, aby publicznie ujawnić swoją orientację seksualną. Tiffany powiedziała później, że nie zdawała sobie z tego sprawy i przeprosiła za “wyjazd” Knight.

“Naprawdę nie wiedziałem, że to niewłaściwe” – napisała na Twitterze. “Nigdy nie chciałem skrzywdzić Jona.”

Rycerz wydawał się nie mieć żadnych twardych uczuć dla tego poślizgu. Podobno nawet wysłał jej wiadomość, żeby jej powiadomiła, że ​​nie jest zły na to, co się stało.

“Tiff, proszę, nie przestawaj spać! Wiem, że nie byłeś złośliwy i uznałam, że to zabawne!” napisał, zgodnie z E! Aktualności.

Po niedawnym spotkaniu okazało się, że dawni kumple przesunęli się daleko poza błąd.

Wspomnienie: Oglądaj nowe dzieci w bloku w dniu DZISIAJ w 1989 roku

18.12.201602:57