Johnny Galecki powtórzył swój powrót do “Roseanne” – podobnie jak ten klasyczny członek obsady

Wtorkowy odcinek “Roseanne” zapowiadał moment, w którym fani czekali od premiery sezonu odrodzenia.

Gwiazda Johnny Galecki w końcu powrócił do sitcomu, aby powtórzyć swoją rolę jako David i ponownie połączyć swoją postać z niegdysiejszą miłością Darlene (Sara Gilbert) – przynajmniej na chwilę.

ROSEANNE
David (Johnny Galecki) i Darlene (Sara Gilbert) w klasycznym serialu “Roseanne” w 1993 roku. Getty Images

(Uwaga na spoiler! Jeśli jeszcze nie widziałeś najnowszego odcinka “Roseanne”, możesz to sprawdzić przed przeczytaniem.)

Początkowo, kiedy Dawid wracał do Lanford – iz powrotem przez okno sypialni Darlene – wydawało się, że niewiele się zmieniło od dawnych czasów.

To znaczy, dopóki nie otworzył swojego ex o tym, dlaczego tam był.

Podczas gdy jego wizyta miała pozornie świętować urodziny ich córki, Harrisa, było w niej znacznie więcej. David nie wracał tylko na krótką wizytę. Chciał wrócić na dobre.

Aha, i chciał też oficjalnie rozwodzić się z Darlene.

To wywołało wicher emocji dla byłej pary, w tym trochę odnowionej intymności, a także objawienia.

Jak się okazało, Darlene nie rzuciła Davida, jak się początkowo wydawało. Było odwrotnie. I kiedy nagle zdawało się, że chce go odzyskać, już ruszył z inną miłością.

Niestety, powrót Davida był krótki. Częściowo dlatego, że Roseanne pomogła swojej córce zrozumieć, że po prostu nie były dla siebie dobre.

Ale to głównie dlatego, że Galecki jest jednym zapracowanym facetem.

Jako przewodniczący “The Big Bang Theory” CBS i producent serialu “Living Biblically”, Galecki był w stanie zaangażować się tylko w jeden epizod odrodzenia “Roseanne” ABC..

Kiedy aktor nakręcił swoje sceny w grudniu, wyjaśnił: “Oprócz bycia urodzonym” powrót do “Roseanne” był prawdopodobnie najbardziej surrealistycznym doświadczeniem w moim życiu. “Dodał także” głębokie podziękowania dla mojej “teorii Wielkiego Wybuchu” rodzinę, bo wie, jak ważne jest odwiedzenie korzeni i pożyczenie mnie na krótką chwilę.

Ale nie był jedynym, który wrócił we wtorek wieczorem.

Aktorka Estelle Parsons, która gra matkę Roseanne i Jackie, Beverly, również sprowadziła swoją postać z powrotem do domu Connerów po próbie umieszczenia jej w domu spokojnej starości – co okazało się być czymś innym, ale na emeryturze dla przebojowego seniora.

“Roseanne” gwiazdy Lecy Goranson i Michael Fishman ujawniają ulubione odcinki

30 marca 2017 r07:24