John Travolta: “Pobicie się” nad nazwą flub na Oskarach

Od niedzieli widzowie Oscara czekają od niedzieli, by usłyszeć od Johna Travolty o jego niesławnej flubie piosenkarki Idiny Menzel, która zabrała scenę, by zagrać “Let it Go”.

W oświadczeniu wydanym przez jego publicystę we wtorek, Travolta wyjaśnił … rodzaj.

“Przez cały dzień biłem się, a potem pomyślałem … co powie Idina Menzel, Ona powie: pozwól temu odejść, odpuść!” Idina jest niesamowicie utalentowana i jestem taka szczęśliwa, że ​​Frozen zabrał do domu dwa Oscary Niedzielna noc!”

Piosenka Menzela z nagrodzonego Oscarem filmu animowanego “Frozen” zdobyła nagrodę za najlepszą oryginalną piosenkę. Dla wielu brzmiało to tak, jakby Travolta przedstawił ją jako “Adelę Dazeem”. Jeden użytkownik Twittera natychmiast założył fałszywe konto o tej nazwie. Inny usłyszał Adele Nazim i natychmiast założył fałszywe konto. 

Debata była kontynuowana w poniedziałek, ponieważ użytkownicy Twittera wyrzucili teorie – czy winę za to ponosi dysleksja? Czy teleprompter go zdradził? Łupek dał szansę innym, aby utrzymali firmę Menzel i Travoltify swoje własne nazwiska. 

Oczywiście, włączyli się także nocni gospodarze.

Jedyną osobą, która wybrała główną drogę, była sama Menzel. Na swoim kanale na Twitterze nigdy nie odniosła się do gwaru. Zamiast tego była łaskawa.

A kiedy pojawiła się w “The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona” w poniedziałkową noc, zrobiła to, co gwiazda Broadwaya zrobiła najlepiej: śpiewała.