John Mayer otwiera się na temat swojej reputacji: “Jestem odrodzonym uzależnionym od ego”

John Mayer jest dumny z muzyki, która przyniosła mu sławę. Ale siedmiokrotny zwycięzca Grammy nie jest tak dumny ze sposobu, w jaki działał, gdy znalazł się w centrum uwagi.

W szczerym wywiadzie z Ronanem Farrowem, który został wyemitowany w dniu TODAY piątku, człowiek bluesowy otworzył się o swoją bitwę z własnym zachowaniem – włączając w to swoje wcześniejsze zwyczaje.

John Mayer: Nie jestem kobieciarzem

Mar 06.201504:00

Po serii głośnych relacji, w tym romansów z Jessicą Simpson i Jennifer Aniston, Mayer wydawał się chętny do rozmowy o swoich partnerach w prasie. Nawet on wiedział, że to nie wygląda dobrze.

“Poszedłem” Dobrze, koleś, zrobiłeś kilka wywiadów, w których byłeś poza zasięgiem i byłeś szynek – a ty w zasadzie po prostu tańczyłeś w fabryce nitrogliceryny, prawda? “, Wspominał.

Kiedy dzięki temu zyskał reputację kobieciarza, wiedział, że musi zmienić nałóg “całuj i powiedz”. I w końcu to nie wszystko zmienił.

DZISIAJ

Mayer ograniczył swoje sieci społecznościowe i – na jakiś czas – całkowicie zrezygnował z Twittera. Dla niego te stare wywiady i jego skłonność do prowokacyjnych tweetów miały coś wspólnego: jego ego.

“Jestem odrodzonym uzależnionym od ego, a jedyny sposób, w jaki mogę być pewny, że się nie nawracam, to przyznać, że ciągle mam nałogu ego – każdego dnia” – wyjaśnił.

A ponieważ Mayer nie może się doczekać odzyskania sił, pomaga mu również spojrzeć na to, gdzie kiedyś był. W rzeczywistości, jeśli spotkał się ze swoją młodszą jaźnią, wie, jak zareagowałby na tego egomana w tworzeniu.

“Powiedziałbym:” Ten facet jest naprawdę, naprawdę utalentowany, ale nie chcę być blisko niego, kiedy to się skończy! ” pomyślał.

DZISIAJ

Zobacz więcej z czatu Farrowa z Mayerem, a także wywiady z Judd Apatow i Carole King, w sobotę o 12.00. w MSNBC.

Śledź Ree Hines w Google+.

Artykuł został pierwotnie opublikowany 6 marca 2015 r. O godzinie 9:57 do ET.