John Cena otwiera o rozpadzie Nikki Bella, umieszcza plotki na resztę na DZISIAJ

W tym miesiącu, gdy John Cena i jego była narzeczona, Nikki Bella, ogłosili, że zmierzają w różne kierunki, pojawiły się plotki o tym, co spowodowało rozłam i jak wygląda życie dla obecnych gwiazd WWE.

Ale Cena jest gotowy, aby posłuchać plotek.

John Cena na Nikki Bella: “Miałem złamane serce z nikąd”

14 maja 2017 r05:51

Podczas wizyty w DZISIAJ Poniedziałek, zapaśnik i aktor poznali, co się stało, co teraz robi i czego chce na przyszłość.

A jeśli chodzi o to drugie, to mówiąc jasno, to dokładnie to, czego chciał przed rozstaniem: ożenić się z Bellą.

“To było bardzo trudne” – powiedział Hodie Kotb TODAY i Kathie Lee Gifford. “Miałem złamane serce z nikąd – lub, dla mnie, było to znikąd – a każdy, kto doświadczył, wie, że przychodzi z serią złych uczuć”.

John Cena i Nikki Bella: Czy nadal istnieje nadzieja na ich związek?

15 maja 2017 r02:03

Ale przyszedł też z ciężko wypracowaną klarownością do Cena.

“Każdego dnia patrzyłem na siebie i codziennie starałem się oceniać siebie i kobietę, którą kocham” – powiedział. “Dla każdego, kto spekuluje na temat tego, co robię teraz w moim życiu: wciąż kocham Nicole, nadal chciałbym poślubić Nicole, nadal chciałbym mieć rodzinę z Nicole.”

Ten ostatni punkt jest sprzeczny z jedną z największych plotek – że to jego niechęć do założenia rodziny z Bellą, która doprowadziła do przerwy. Jednak Cena przyznał, że mimo że był to punkt zwrotny w przeszłości, jego poglądy ewoluowały.

DZISIAJ

“Jeśli spojrzysz na mnie pięć lat temu, (byłem) uparta, samolubna, skupiona na sobie, życie zawsze było o mnie, a potem, powoli z czasem, ta kobieta walczy i kradnie moje serce” – wyjaśnił. “Niezależnie od tego, czy chcę to zrealizować, czy nie, ona staje się moją nr 1, więc jestem skłonny powrócić do tych wszystkich rzeczy, które mówię, a wiele z nich, trzymałem się tylko uporu -” ja nie będzie mieć dzieci – i bardzo mocno musiałem spojrzeć w lustro, żeby było: “Dlaczego? Ta osoba jest moją nr 1 i jest dla niej bardzo cenna.” Oczywiście, że możemy to zrobić ! “

Jednak Cena szybko dodała, że ​​może być “okropnym komunikatorem”, więc może nie zawsze otrzymała wiadomość, którą próbował wysłać.

Jeśli chodzi o to, co naprawdę było za ich separacją, tak jak wiele innych podziałów, to jest skomplikowane.

“Były niefortunne okoliczności, w których nasz związek się skończył” – powiedział. “Ostatnio spekuluje się o mnie publicznie i wszyscy myślą, że John Cena cieszy się samotnym życiem … Nie. Miałem się pobrać i spędzić miesiąc miodowy nad tymi (przeszłymi) tygodniami”.

John Cena otwiera swój “punkt niezgody” z Nikki Bella

Mar.07.201800:56

“Nie chcę nikogo innego,” wyznawał Cena. “Uwielbiam Nicole i naprawdę staram się ją wspierać, próbując znaleźć to, czego chciała, co spowodowało, że to się rozpadło, i próbując żyć, po prostu próbuję żyć. Nie mam żadnych innych nadziei, oprócz jednego dnia, możemy to wypracować. “

I bez względu na to, co przyniesie im przyszłość, już znalazł swoją jasną stronę w rozpadzie.

“Myślę, że największym na to wyjściem jest fakt, że wiem, że się zakochałem” – powiedział po prostu. “Nigdy przedtem nie byłem zakochany i mówię wam, to jest prawdziwe, to jest okropne i piękne, a ja tak bardzo boli, bo wiem, że to było i było prawdziwe.”

Jan Cena, Nikki Bella
John Cena i pocałunek Nikki Bella po tym, jak przyjęła propozycję małżeństwa podczas WrestleMania 33 w niedzielę, 2 kwietnia 2017 r.Phelan M. Ebenhack / AP

Potem dodał ostatnią myśl, przeznaczoną dla Belli.

“Jeśli ona patrzy, jestem tak wdzięczny, że stoję u twego boku przez sześć lat,” powiedział Cena, bez względu na wynik. “To powinno wywołać uśmiech.”