Joey Lawrence w rebootowaniu “Blossom”: “Poważnie o tym rozmawialiśmy”

Whoa! Joey Lawrence jest gotowy, aby przywrócić “Blossom”.

W poniedziałek 41-letni aktor otworzył na Steve’a Harveya gospodarza talk-show o tym, w jaki sposób on i jego były partner Mayim Bialik wpadli na pomysł ożywienia ulubionego sitcomu z lat 90..

“Bardzo poważnie o tym rozmawialiśmy, wierzcie lub nie”, powiedział Lawrence gospodarzowi, dodając, że obaj aktorzy rozmawiali o tym z twórcą serialu, Don Reo. “Jeśli jest jakikolwiek sposób, wszyscy jesteśmy na to przygotowani.”

Przebojowy serial NBC, który odbywał się w latach 1990-1995, uświetnił 41-letni Bialik, Blossom Russo, sprytny i sprytny nastolatek mieszkający ze swoim rozwiedzionym tatą muzykiem i dwoma starszymi braćmi, w tym Joey Russo (Lawrence), który unieśmiertelnił niezapomnianego catchphrase “Whoa!”

Obraz: BLOSSOM
Mayim Bialik i Joey Lawrence w scenie z “Blossom”.Touchstone / Getty Images

Ale gdzie teraz byłby Joey? Okazuje się, że Lawrence zastanawiał się nad tym. Uważa, że ​​Joey miałby karierę w sporcie – i dużo kobiet.

“Show zakończył się, kiedy poszedł grać w baseball, był naprawdę dobrym graczem w baseball”, powiedziała gwiazda. “Sądzę więc, że poszedł i miał świetną karierę, pewnie ożenił się kilka razy – ponieważ zawsze był na randkach.”

Lawrence mówi, że po ponownym uruchomieniu Joey mógł wrócić do domu po długim czasie, aby dowiedzieć się, kim jest teraz.

“Może jego kariera dobiegła końca, prawda? Od połowy do późnych lat 30. I musi znaleźć coś innego w swoim życiu,” powiedział Lawrence, zanim dodał, że Joey nigdy nie miał na co popaść.

“Jego mózg nie strzela na wszystkie cylindry”, aktor powiedział czule o swojej postaci.

Joey Lawrence dostaje niespodziewaną wizytę z zupełnie innego rodzaju “joey”

30 marca 2016 r04:36

W październiku członkowie obsady programu – w tym Jenna von Oy, która grała BFF Six z Blossom, oraz Michael Stoyanov, który grał starszego brata Blossom i Joey’ego – Anthony’ego – ponownie spotkali się na sesji zdjęciowej Entertainment Weekly.

I podobnie jak w zeszłym roku, gdy gang “Blossom” zebrał się w 2014 roku, fani serialu oszaleli.

Mamy nadzieję, że wkrótce otrzymamy restart systemu “Blossom”!