Jimmy Fallon wraca do “Tonight”, wyjaśnia obrażenia dłoni i prawie amputację

Jimmy Fallon wrócił w poniedziałkowy wieczór z “The Tonight Show” i przyniósł ze sobą jego charakterystyczne poczucie humoru – plus obandażowany palec i wstrząsającą historię o prostym wypadku, który mógł zakończyć się amputacją.

Jimmy Fallon wyszczególnia kontuzję ręki wracając do “Tonight”

14 lipca 2015 r00:47

Gdy Fallon wchodził na scenę, było jasne, że nie jest w pełni wyleczony: jego lewa ręka była owinięta bandażem, który rozciągał się do wciąż spuchniętego i posiniaczonego palca serdecznego. Jak wyjaśnił, 26 czerwca “potknął się i upadł” na plecionym dywanie i pierścionek (na palcu) złapany na kontuarze, gdy upadł. Kiedy wstał, jego palec był “na boki”.

“Całkowicie wygląda na fałszywego”, powiedział. “Niczym tani horror, w którym widać złamany palec.

Szybko znalazł się w izbie przyjęć w Nowym Jorku, a potem w chirurgii, gdzie mikro-chirurg (noszący muszkę i kowbojskie buty, jak relacjonował) potraktował swoją rękę jako coś, co nazwano “oderwaniem pierścienia”. (Fallon polecił, żebyś nie Google to.)

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Season 2
Jimmy Fallon.NBC / Douglas Gorenstein / NBC

“Wydaje się, że szanse nie są duże … i zwykle po prostu odcinają ci palec” – powiedział. Procedura trwała sześć godzin i wymagała od lekarzy wzięcia żyły z nogi i połączenia jej z tkanką w palcu.

“Byłem na oddziale intensywnej terapii przez 10 dni,” powiedział i zauważył: “Nie będę czuł się z powrotem przez osiem tygodni.”

Trudne dla najlepszych z nas, ale szczególnie trudne dla kogoś, kto często gra muzykę, jak Fallon.

Podziękował zespołowi medycznemu i oczywiście żartował: “Upadek był zabawny” – uśmiechnął się. “Jestem komikiem, więc muszę się zabawić.”

Przynajmniej teraz może się z tego śmiać.

Śledź Randee Dawn w Google+ i na Twitterze.

Loading...