Jim Carrey, Jeff Daniels zdziwił spotkanie “Niemy i głupszy” – i jest świetny

Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że “głupi i głupszy” gofry Lloyda Świąt i Harry’ego Dunne’a sprawiają, że się śmiejemy, idą i robią coś takiego: mają niespodziewane, całkowicie zabawne zjednoczenie!

Jim Carrey zaskoczył Jeffa Danielsa w trakcie wywiadu z Conanem O’Brienem we wtorkowy wieczór z okazji improwizowanego spotkania “Dumb and Dumber”.

Stało się to jeszcze lepsze dzięki temu, że Daniels (lub Harry) i Carrey (Lloyd) wciąż są wspaniałymi przyjaciółmi w prawdziwym życiu.

“Myślałem, że powiedzą mu, ale to wspaniale, że nie, ponieważ chciałem tu przyjść i powiedzieć to przed światem”, powiedział Carrey, zanim się zatrzymał. “Jesteś w mieście, a mnie nie dzwonisz, nie e-mail, nic.”

GŁUPI AND DUMBER, Jim Carrey, Jeff Daniels, 1994
Harry i Lloyd wciąż trzymają się razem, odkładają nastrój po tych wszystkich latach. Kolekcja Everett

Z całą powagą, Carrey, 56 i Daniels, 63, pozostają blisko po tym, jak grają kumple w klasycznej komedii z 1994 roku, a także w sequelu “Dumb and Dumber To” w 2014 roku.

“Uwielbiam być przy nim” – powiedział Carrey o Danielsie. “Obserwuję wszystko, co robi. Jest niesamowitym, najbardziej wszechstronnym aktorem, który dziś pracuje … niewiarygodne, wszystkie rzeczy, które robi. “

Jim Carrey Crashes Jeff Daniels' CONAN Interview - CONAN on TBS
Jeff Daniels i Jim Carrey byli naprawdę szczęśliwi widząc się nawzajem. youtube

“Shooting” Dumb and Dumber “z Jimem, chwytasz się tornada, którym jest Jim Carrey, a ty trzymasz się – powiedział Daniels – i to była taka radość.

Obaj wspominali o posiadaniu natychmiastowej chemii, mimo że nigdy wcześniej nie pracowali razem.

“Gdy tylko zaczęliśmy razem czytać, był to prawdziwy związek” – powiedział Carrey. “Dustin Hoffman zadzwonił do mnie i powiedział:” To najbardziej prawdziwy związek, znajomy związek, widziałem w filmach od dziesięcioleci “. “

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.

Jeff Daniels przyznaje, że “Dumb and Dumber” nadaje mu większe imię w Hollywood

Mar.11.201808:22

Loading...