Jessica Chastain poślubia włoskiego hrabiego, opowiada paparazzi o “włamaniu”

Jessica Chastain jest żonata! Gwiazda “Pomocy” i “Żony Zookeepera” związała węzeł z wieloletnią miłością Gianem Luca Passi de Preposulo, wykonawczynią mody i włoskim hrabią, w sobotę po pięciu latach randek.

87. Annual Academy Awards Oscar Week Celebrates Foreign Language Films
Jessica Chastain i Gian Luca Passi de Preposulo podczas wydarzenia w Oscara w Los Angeles w 2015 r..Getty Images

Chastain potwierdził związek w tweecie, który również pogroził paparazzi za to, że są tak inwazyjni i ignorują strefy zakazu lotów nad wydarzeniem.

Uroczystość odbyła się w XVII-wiecznej posiadłości de Preposulo na północ od Wenecji, donosi Los Angeles Times. Według gazety, nieruchomość należy do jego rodzinnych gospodarstw od 1800 roku. Magazyn People zauważył, że na terenie obiektu powstaje także Prosecco di Villa Tiepolo Passi.

Ludzie dodali, że 40-letnia aktorka spotyka się z jej 34-letnim kawalerem (który ma szlachetne włoskie pochodzenie) od 2012 roku.

Chastain i Passi de Preposulo w sesji prasowej “The Homesman” w Cannes w 2014 roku.Getty Images

Wśród gości na ślubie znaleźli się przyjaciele, rodzina i mnóstwo hollywoodzkich luminarzy, między innymi Anne Hathaway i jej mąż Adam Shulman oraz gwiazda “Emotka Blunt” The Huntsman: Winter’s War “..

Współtwórca “Pomocy”, Octavia Spencer, przesłał gratulacje wraz ze zdjęciem z wesela za pośrednictwem Instagrama:

Chastain przez długi czas utrzymywała swój związek z Passi de Preposulo hush-cush, ale w 2013 roku zwróciła uwagę na “Extra”, że była z nim “bardzo szczęśliwa”. “To wspaniałe, gdy kariera przebiega tak dobrze i twoje życie osobiste idzie tak dobrze” – dodała.

Życzymy im wszystkiego najlepszego i czekamy, kiedy nowa para wyda oficjalne zdjęcia!

Śledź Randee Dawn na Twitterze.