Jerry Seinfeld ujawnia swój najmniej ulubiony odcinek “Seinfeld”

Na pokaz o niczym, naprawdę chodziło o coś. Ale nie wszystkie odcinki “Seinfelda” były klejnotami. Jerry Seinfeld pojawił się w filmie “Watch What Happens Live” w poniedziałkową noc, a gospodarz Andy Cohen zapytał go w ramach odcinka “Plead the Fifth”. Cohen przekonał komika, by przyznał się do swojego najmniej ulubionego odcinka “Seinfeld”.

“Był taki, w którym facet miał udar, a my karmiliśmy go na kanapie” – powiedział Seinfeld. “Czułem się bardzo nieswojo w tym odcinku … tak, to było dziwne.”

Podczas gdy Cohen narysował pustkę dokładnie na temat tego, o czym dyskutuje, okazuje się, że był to trzeci sezon “The Alternate Side”. Mężczyzna, o którym mowa, był starszym pisarzem Elaine, Owenem Marchem, granym przez Edwarda Penna, a odcinek był lepiej znany z linii: “Te precle powodują, że jestem spragniony!” (Kramer ma linię w filmie Woody’ego Allena, a George często ją papuguje). Dostarczył także klasyczne, klienckie usługi Jerry’ego, wyjaśniając, czym jest rezerwacja dla wypożyczalni samochodów..

Cohen kazał także Seinfeldowi przyznać, że udało mu się panować jako mistrz jego domeny przez “rozsądny okres czasu”, a aktorki, które grały dziewczyny Jerry’ego, często miały nieświeży oddech, ponieważ pomijały jedzenie z nerwowości na temat swojej wagi. Pęknięty gość gość Matthew Broderick, “Więc zaczynają umierać od wewnątrz?”

Jaki jest twój najmniej ulubiony odcinek “Seinfeld”? Który jest najlepszy? Powiedz nam na Facebooku lub śledź nas na Pinterest.

 

Powiązana zawartość:

  • Jerry Seinfeld tweetuje podpowiedzi o kolejnym projekcie
  • Heeeeeere’s Johnny: Pamiętając emeryturę Carsona
  • “Seinfeld” George Costanza śmieje się z Romneya