Jerry Seinfeld ujawnia 2-letni proces za żartem Pop-Tart

W nowym wywiadzie na temat jego żartobliwego procesu, komik Jerry Seinfeld otwiera film nakręcony przez The New York Times Magazine, mówiąc: “Wiem, że myślisz, że ludzie będą się tym interesować, ale tak nie jest”.

Och, ale jesteśmy.

Poniżej znajduje się 5-minutowa opowieść o dwóch latach spędzonych przez Seinfelda na pisaniu żartów na temat Pop-Tarts. Tak, czytasz to dobrze: DWIE LATA. “Długi czas poświęcić na coś, co absolutnie nic nie znaczy”, przyznaje Seinfeld. “Ale to właśnie robię.”

To, co właściwie robi ten komediant, zostało namalowane szerokimi kreacjami w jego długoletnim serialu telewizyjnym “Seinfeld”, a następnie przeanalizowane z lepszym punktem w dokumencie “Komediant” z 2002 roku. Od tamtej pory Seinfeld tak szczerze ujawnił swój komediowy proces, tak jak robi to w filmie i towarzyszącym mu kawałku, dostępnym online.

Dla fanów Seinfelda (mężczyzny i serialu) jest kilka wspaniałych opakowań na wynos. Wśród nich: współtwórca Seinfelda i “Seinfelda”, Larry David, pisał każdy odcinek serialu, na żółtym notesie z niebieskim długopisem Bic. Oto zbliżenie tego leczenia, jeśli chodzi o dowcip Pop-Tart.

Powiązana zawartość:

  • Jerry Seinfeld broni “naprawdę” w The New York Times
  • Seinfeld jako gospodarz Oscara? Może, pod pewnymi warunkami
  • Przerwa komercyjna oznacza więcej śmiechu z “Late Night’s” Fallon, Seinfeld