Jennifer Lopez w hołdzie Selenie: Nauczyła mnie “jak poruszać się po życiu”

Pomiędzy nagrodami a występami, było mnóstwo satysfakcji dla miłośników muzyki latynoskiej podczas imprezy Billboard Awards, emitowanej w czwartkowy wieczór na Telemundo, ale nie można zaprzeczyć, że Jennifer Lopez była tym, która ukradła serial.

Jennifer Lopez: Selena “naprawdę dotknęła ludzi”

11 maja 2015 r03:30

To dlatego, że złożyła odpowiedni hołd Królowej Tejano Music, Selena, 20 lat po śmierci legendy. DZISIAJ Natalie Morales była tam w Miami, a po koncercie rozmawiała z Lopez o Selenie i dlaczego wciąż jest tak ważna.

“Jest tylko jedna Selena” – powiedział Lopez. “I nigdy nie będzie, jest tylko jednym z tych wyjątkowych typów artystów, którzy – z jej muzyką, jej duchem i sercem – naprawdę poruszyli ludzi”.

I, oczywiście, Lopez wie, o czym mówi. Nie tylko została zainspirowana przez Selenę, w 1997 r. Grała tego artystę w biografii kariery.

“Wpływ, jaki wywarło to na moje życie, na moją karierę …” Lopez przerwał z westchnieniem. “To była dla mnie wspaniała rzecz, aby być moim mentorem. To była świetna sprawa, gdy nauczyła mnie tyle, jak poruszać się w tej branży, ale także jak poruszać się po życiu”.

Jennifer Lopez performed a moving tribute to Selena at the Billboard Latin Music Awards.
Jennifer Lopez wykonała wzruszający hołd dla Seleny na liście Billboard Latin Music Awards.Carlo Allegri / REUTERS

Lopez uhonorowała to w filmie, który przyniósł jej sławę w wieku 25 lat, i ponownie na scenie na liście Billboard Latin Music Awards, kiedy wykonała hity piosenkarza z przodu na montażu zdjęć.

“To sprawia, że ​​jest tak emocjonalny” – wyjaśnił Lopez. “Kiedy tańczę i widzę ją na ekranie, myślę:” Gdyby tu była, robiłaby to, co teraz robię “.

Jennifer Lopez
Rachel DeLima / DZISIAJ

Lopez powiedział, że zrobienie filmu “Selena” zaledwie dwa lata po śmierci wschodzącej gwiazdy w wieku 23 lat głęboko ją dotknęło.

“To smutna historia”, powiedział Lopez, nieco się dławiąc. “Wciąż do mnie dociera do dziś, ponieważ w tamtym czasie oznaczało to moje życie”.

Nie da się temu zaprzeczyć. Przed “Seleną” Lopez budowała swoją karierę jako tancerz i aktorka, ale nie jako piosenkarka.

“Nigdy nie wiesz, co się stanie” – powiedziała do Moralesa. “Musisz żyć chwilą, musisz być obecny, musisz wykorzystać ten dzień, więc zdecydowałem, że zaraz po tym filmie zrobię swoją pierwszą płytę, a ja to zrobiłem.”

Tak więc, podczas gdy Lopez zrobił wiele, aby utrzymać spuściznę Seleny przy życiu, życie Seleny i cała jego krótka kariera również zrobiły wiele dla Lopeza..

Śledź Ree Hines w Google+.