Jennifer Lawrence o macierzyństwie: chcę, aby dzieci coraz mniej, gdy się starzeję

Jennifer Lawrence może zagrać tytułową postacią w nowym thrillerze psychologicznym “Matka!”, Ale w rzeczywistości nie ma ochoty mieć dzieci.

Kiedy E! Niedawno News poprosił 27-letniego laureata Oscara, jeśli bóle macierzyństwa podkradną się do niej, ona odpowiedziała: “Wcale tak, że coraz mniej się z wiekiem, co zaczyna mnie martwić. myślę, że tak powinno działać! “

Obraz: 'Mother!' New York Premere, Jennifer Lawrence, Darren Aronofsky
Aktorka ze swoim chłopakiem, reżyserem Darrenem Aronofskim. Wyreżyserował najnowszy film, w którym zagrała, “Mamo!” Nancy Kaszerman / Zuma Press

Lawrence, który obecnie spotyka się z “Matką!” 48-letni Darren Aronofsky powiedział, że nie zawsze tak się czuje.

“Kiedy miałem 21 lub 22 lat, powiedziałem:” Nie mogę się doczekać, aby zostać matką “- powiedziała. “Teraz jestem jak … (robi zszokowaną minę).”

Oczywiście, jej ostatni film mógł mieć z tym coś wspólnego. Przerażający ruch gwiazdy Lawrence i aktora Javiera Bardema lat 48, jako pozornie szczęśliwej pary mieszkającej w starym domu, którzy są terroryzowani serią przerażających wydarzeń.

Jennifer Lawrence: Mój nowy horror “Matka!” to “napaść”

14.09.201704:27

Wcześniej w tym tygodniu, Lawrence powiedział gospodarzowi TODAY Savannah Guthrie, że rzuciła scenariusz filmu, kiedy po raz pierwszy go przeczytała.

“Byłem jak, nie mogę tego mieć w moim domu,” powiedziała. “Nie chcę tego w moim domu.”

“To atak, to naprawdę napaść”, kontynuował Lawrence, dodając, że musi posłuchać świątecznej muzyki, by uspokoić się po strzale. “Ale to właśnie sprawia, że ​​jest to arcydzieło i to właśnie czyni Darrena tak genialnym – i dlaczego zawsze chciałem z nim pracować.”

Być może z powodu wyczerpującej sesji aktorka, która od 2010 r. Kręci co najmniej jeden film rocznie, ma cieszyć się zasłużonym wolnym czasem..

“Biorę (przerwę)”, ujawniła. “Nie mam nic ustawionego na dwa lata.”

Zobaczymy, jak długo to trwa!