Jennifer Garner i córka musiały zostać uratowane podczas spływu kajakowego w Szwecji

Jennifer Garner i jej 12-letnia córka mają trochę zbyt daleko w drodze na spływ kajakowy z mamą i córką do Szwecji.

Aktorka i jej córka, Violet, musiały zostać uratowane po tym, jak zginęły i wyruszyły na morze podczas wakacji w Sztokholmie przed rozpoczęciem szkoły średniej w Violet.

46-letni Garner opublikował pogodnie wyglądający obraz na kajaku podczas pięknego zachodu słońca, który prawdopodobnie był szczytowym momentem podróży, zanim wszystko poszło na południe..

“W przedszkolu wymykam się z moim najstarszym … Czy zabrali nas w kajak?” Tak, czy wiosłowałyśmy tak ciężko, jak mogliśmy przez 100 godzin, a skończyło się na pasie żeglugowym? “Garner napisał na postu na Instagramie. “Musieliśmy zostać uratowani?” Tak. “

Jennifer Garner gotuje z Contessa Barefoot!

Lip.17.201800:26

Violet, która jest najstarszą z trójki dzieci, którą Garner ma z byłym mężem Benem Affleckiem, była żołnierzem przez cały okres przejściowy, a Garner wrzucił pocztę z #shenevercomplained.

Mishap był dobrą praktyką dla roli Garnera w jej nadchodzącym serialu HBO z 2019 r. “Camping”, w którym gra połowę małżeństwa, który wyrusza w plener, który idzie nie tak.

Garner wziął wdzięczny selfie z mężczyzną o imieniu Mattias z firmy wynajmującej kajaki, Langholmen Kayak, który uratował ich, zanim wszystko stało się straszne.

“Mattias, jeden z mistrzów zespołu Långholmen kajak, dostał telefon od Jennifer Garner pewnego wieczoru” – napisała firma na Instagramie. Zaginęła na wodach Sztokholmu wraz z córką w jednym z naszych dwuosobowych kajaków. Mattias wsiadł do kajaka i zaczął szukać. Na szczęście nie znalazł ich zbyt daleko i był w stanie poprowadzić ich z powrotem do naszego wypożyczalni. Dość przygoda! “

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.