Jeffrey Tambor oskarża detektywów o “pogwałcenie” i “creepy” o molestowanie seksualne

Były asystent wygnanej gwiazdy “Transparent” Jeffrey Tambor powiedział, że aktor werbalnie i seksualnie ją prześladował przez te dwa lata, kiedy pracowali razem w serialu.

Van Barnes powiedział Megyn Kelly DZISIAJ środę, że zachowanie Tambor “nieustannie szło w parze z molestowaniem seksualnym, molestowaniem fizycznym i słownymi obrażeniami.”

Oskarżyciel Jeffrey Tambor wylicza zarzuty dotyczące niewłaściwego zachowania seksualnego

Mar.07.201806:44

Barnes, która jest transpłciowa, powiedziała, że ​​początkowo była zainteresowana pracą z Tamborem w serialu ze względu na jego temat. Koncentruje się na profesorze w średnim wieku i ojcu trojga, który zaczyna żyć otwarcie jako kobieta transpłciowa po latach trzymania tego w sekrecie.

Barnes twierdził, że aktor często nękał komentarze, gdy nadszedł czas na wynegocjowanie umowy. Komentarze zawierają sprośne uwagi, a Tambor pyta, dlaczego nie spali razem, powiedział Barnes.

Stwierdziła także, że dawna gwiazda “Larry Sanders Show” powiedziała jej, że widział ją nagą, gdy obserwował ją śpiącą w domu, z którym dzielili się, gdy po raz pierwszy zaczęli razem pracować..

“To jest pogwałcenie” – powiedziała – “To takie straszne. To jest człowiek, któremu zaufałem. “

Tambor, lat 73, został zwolniony z przełomowego programu Amazon po czterech sezonach w lutym, po oskarżeniach o niewłaściwe zachowanie seksualne. Wygrał dwóch Emmy grających główną rolę Maury Pfefferman.

“Przejrzysta” aktorka Trace Lysette również twierdziła, że ​​Tambor seksualnie ją prześladował, podczas gdy pracowali razem w serialu.

Obraz: Jeffrey Tambor accepts the award for Outstanding Lead Actor In A Comedy Series for Amazon Studios'
Jeffrey Tambor przyjął nagrodę Emmy za film “Transparent” w 2015 roku. Nie wróci do piątego sezonu serialu. Reuters

“Przyniósł to na siebie” – powiedział Barnes Kelly.

Tambor zaprzeczył oskarżeniom, a jego przedstawiciel odniósł się do Megyn Kelly DZISIAJ do oświadczenia wydanego przez aktora w listopadzie.

“Wiem, że mój były niezadowolony asystent zrobił prywatny post sugerujący, że postąpiłem niewłaściwie w stosunku do niej” – powiedział.

“Zdecydowanie i gwałtownie odrzucam i zaprzeczam wszelkim implikacjom i zarzutom, że kiedykolwiek popełniłem jakiekolwiek niewłaściwe zachowanie wobec tej osoby lub jakiejkolwiek innej osoby, z którą kiedykolwiek pracowałem. Jestem zbulwersowany i strapiony tym bezpodstawnym zarzutem”.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.