James Corden daje Arianie Grande przewagę na więcej sposobów niż w “Carpool Karaoke”

Muzyka Ariany Grande nie może pomóc, ale podniosła cię. Więc kiedy dołączyła do zespołu “The Late Late Show” Jamesa Cordena na swój ulubiony segment “Carpool Karaoke” w środę, spodziewaliśmy się poczuć.

Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że ona też – dosłownie!

W części wokalnej segmentu znalazło się kilka niesamowitych kawałków, które wyemitowano zaledwie dwa dni po tym, jak Grande i Corden rozwaliły nas swoją skróconą interpretacją “Titanica”. Niektóre z naszych ulubionych: słuchanie jej z taśmy “Side to Side”, “God Is a Woman” i “Dangerous Woman” oraz jej niesamowite podejście do Celine Dion.

Chociaż nigdy nie otrzymaliśmy wyjaśnienia na temat jej zabandażowanej ręki, omawiali oni pogłoski, że woli być noszona przez jej pracowników.

Ariana Grande and James Corden in Carpool Karaoke
Ariana Grande dostaje przewagę od Jamesa Cordena na więcej sposobów niż jeden.Late Late Show z udziałem Jamesa Cordena

Grande, 25 lat, był szczęśliwy, mówiąc: “Mam zdjęcie mojego kierownika wycieczki, ponieważ właśnie nakręciłem film w butach (baletach) pointe, i napisałem go, bo pomyślałem, że to urocze”. powiedziała Corden.

“Palce u stóp krwawiły” – dodała. “Byłem w bólu”.

Mimo to nie odrzuciła spersonalizowanego podnośnika od Cordena, który dał jej przejażdżkę piggyback do Starbucks, aby mogli dostać trochę java. (Oczywiście, dostała grande soja latte.)

“Cześć, jestem Ariana Grande”, powiedziała do swojego serwera, zanim zadeklarowała klientom sklepu: “Czy wiesz, że żądam noszenia wszędzie?”

Oczywiście wielu klientów ją nagrywało, co nie pomoże rozwiewać tych plotek.

Tymczasem w samochodzie powrócili do śpiewania i duetowali w “Suddenly Seymour”, balladzie z “Little of Horrors”. Oboje przyznali, że marzy o tym, by zagrać w musicalu.

Hej, możemy też marzyć!

Pete Davidson wyjawia zaangażowanie w Ariana Grande w GQ

16 sierpnia 2017 r00:44

Śledź Randee Dawn na Twitterze.