Jak sobie życzysz: zobacz aktorów “Księżniczki narzeczonej” od czasu do czasu

Dwadzieścia siedem lat temu “Oblubienica księżniczki” rzuciła zaklęcie na publiczność i pozostaje do dziś. Film różnił się znacznie od powieści Williama Goldinga, która ją zainspirowała, ale jej żywe obsady postaci sprawiły, że stał się tak klasykiem. Chcesz zobaczyć, co stało się z tymi gwiazdami i ich szczęśliwie-zawsze-afters? Cóż, więc … jak chcesz.

Cary Elwes (Westley)
Pełen wdzięku i zachwycający i pełen łagodnego brytyjskiego akcentu, Elwes był wszystkim księciem Czarującym, nawet jeśli zaczynał jako zwykły chłopiec z farmy. Aktor, obecnie 51, zagrał w filmach takich jak “Piła” i seriale telewizyjne takie jak “Psych” i odwiedzi DZISIAJ 10 października, aby porozmawiać o swoim wspomnieniach z filmu “Jak sobie życzysz: niepojęte Opowieści z robienia księżniczki narzeczonej. ” (Zrobił także Reddit AMA w październiku 2)

Cary Elwes
Dzisiaj

Robin Wright (Buttercup)
Ten włos! To zroszone spojrzenie miłości i oddania dla Westleya! Omdlenie. Dzisiaj, 48-letni Wright – który zagrał w filmach takich jak “Forrest Gump” i stał się brukowcem w czasie jej 14-letniego małżeństwa z Seanem Pennem – jest elegancki i bezwzględny jako pierwsza dama Claire Underwood w “Domu Kart” Netflix . “

Rudzik Wright
Dzisiaj

Mandy Patinkin (Inigo Montoya)
61-letni Patinkin opowiada o grze z człowiekiem z agendą. Ten wszechstronnie utalentowany aktor i piosenkarz przeszedł od mściwego Inigo do byłego reżysera aktorskiego CIA Saula Berensona w “Ojczyźnie”, a pomiędzy występami pojawił się w serialach takich jak “Chicago Hope” i “Criminal Minds” wraz z przejazdami na Broadwayu..

Mandy Patinkin
Dzisiaj

Fred Savage (The Grandson)
“Savage Years” Savage, obecnie 38 lat, nie miał nawet prawdziwego imienia w filmie, ale jego zdolność do zdobycia opowieści przeczytanej przez jego dziadka (Petera Falka) była uroczym spiskiem B, który odbyła razem całą komedię i tragedię. Savage nadal działa w serialach takich jak “Oswald” i “Generator X”, ale telewizyjni widzowie o orle-eyedach częściej widzą jego błyskotliwość jako reżysera w serialach takich jak “Garfunkel and Oates” i “2 Broke Girls”.

Fred Savage
Dzisiaj

Wallace Shawn (Vizzini)
70-letni Shawn jest wyjątkowo dobrze zachowany, biorąc pod uwagę, że zamieszkiwał on rolę podstępnego człowieka, który radził, aby nie wdawać się w wojnę lądową w Azji prawie 30 lat temu. Dramaturgia, scenarzysta i aktor komediowy pojawia się w każdym miejscu, wyrażając Rexa w serialu “Toy Story” oraz w “The Good Wife” jako powtarzającą się postać, a jednocześnie pisząc i występując w filmach takich jak tegoroczny “A Master Builder” . “

Wallace Shawn
Dzisiaj

Chris Sarandon (Prince Humperdinck)
Gwizd! Syk! Jeszcze … rawr. Sarandon (który był żonaty z Susan Sarandon od 1967 do 1979 roku) był porywczy, a jednak wiecznie chytry jak intrygujący Humperdinck. Od tego czasu 72-latek ma już zajęte kariery na różnych pokazach, w tym na “ER” i “Judging Amy”.

Chris Sarandon
Dzisiaj

Christopher Guest (hrabia Tyrone Rugen)
Trudno powiedzieć, czy zła natura Rugena była podsycana przez jego szósty palec, czy nie, ale jak gra 66-letni gość, był niezapomnianym złym, złym chłopcem. Tymczasem gość nie tylko był mężem Jamiego Lee Curtisa przez ostatnie 30 lat, ale także byłym graczem “Saturday Night Live”, którego suche skrypty i występy w filmach takich jak “Best in Show” i “Waiting for Guffman” mają pomógł na nowo zdefiniować gatunek komedii filmowej.

Krzysztof Guest
Dzisiaj

Premia! Nie przegap Billy’ego Crystal (który grał w Miracle Max) mówiącego o swoim czasie na planie w książce audio z pamiętnika Elwesa. (Elwes, Robin Wright, reżyser Rob Reiner również wspominają głosowo.) Crystal ujawnia, że ​​obsada pozostanie w charakterze nawet w przerwie na lunch, co sprawia, że ​​zastanawiamy się, czy zjadł dobrą MLT – baraninę, kanapkę z sałatą i pomidorem.

Aktorzy “Księżniczki Panny” wychodzili na lunch w charakterze

Paź.09.201401:18

Śledź Randee Dawn w Google+ i na Twitterze.