Implanty piersi 38KKK dla kobiet tworzą “Dziwne uzależnienie”

W ubiegłą niedzielę TLC “My Strange Addiction” przedstawił widzów mężczyźnie, który naprawdę kocha swój samochód. Tym razem widzowie spotkają Sheyla Hershey, kobietę, która uwielbia implanty piersi. Dobrze, bo w 38KKK jest dużo do kochania.

Jej piersi zawierają 86 płynnych uncji soli fizjologicznej – każdy. Jak wspomniano w nieoczekiwanym spojrzeniu na odcinek, który działa na równowartość więcej niż sześciopaku sody na implant. A Hershey wciąż chce więcej.

“Moje piersi są jak moje dzieci” – wyjaśniła. “Kocham ich tak, jak oni są moimi dziećmi, ponieważ to jest najdroższa rzecz w moim życiu”.

Oczywiście, niewielu uzależnionych określiłoby ich uzależnienie jako “najbardziej dobrą rzecz”, która przyszłaaby na ich drodze, i podczas gdy Hershey przyznaje, że jej piersi utrudniają podstawowe czynności – jak wiązanie butów lub nawet przytulanie córki – może mieć rację. Ostatecznie niewielu uzależnionych może powiedzieć, że ich uzależnienie faktycznie uratowało im życie.

Hershey ma. Wrzuciła samochód na drzewo zaledwie tydzień temu, ale jej poduszki powietrzne nie zostały uruchomione. Teraz twierdzi, że implanty wykonały zadanie. 

Dostań się do “My Strange Addiction” TLC w niedzielę wieczorem o godzinie 22:00. aby dowiedzieć się więcej o dużym uzależnieniu Hersheya.

Co myślisz? Czy naprawdę jest uzależniona od implantów, czy jest uzależniona od tego, jak ją przyciągają? Podziel się swoimi przemyśleniami na naszej stronie na Facebooku.

 

Powiązana zawartość:

  • Człowiek ma intymny związek z samochodem na “My Strange Addiction”

Również w The Clicker:

  • Wyłącznie: gnijące szczury i brud wypełniają dom “Hoarding: Buried Alive”
  • Co będzie Ci najbardziej brakowało w ‘Opactwie Downton’?
  • Raport mówi, że “Raport Colberta” został zamknięty z powodu chorej matki gospodarza
  • Adwokaci są “absolutnie” pewni, że “Survivor” producent nie zabił swojej żony