Imię dziecka Britney Spears ujawniło się

Britney Spears i jej mąż, Kevin Federline, mówią, że są “zachwyceni” z powodu narodzin ich małego chłopca.

“Cieszymy się, że możemy ogłosić narodziny naszego syna! Każdy jest szczęśliwy, zdrowy i cudowny. Dziękuję za twoją miłość i życzenia! “, Powiedziała para w oświadczeniu na stronie internetowej Spears.

A ponieważ Access Hollywood był pierwszym, który zgłosił poród w środę, to tylko pasuje, damy ci jeszcze więcej nowych informacji na temat dziecka Britney!

Britney i Kevin nazwali swoje dziecko Seanem Prestonem i ważył 6 funtów, 11 uncji.

Britney przybyła do szpitala UCLA o piątej rano w środę rano pod ciężką eskortą policji z mężem Kevinem u jej boku. Około półtorej godziny później pojawiła się mama Lynne i siostra Lil, Jamie Lynn.

Jeśli chodzi o jej zakwaterowanie w szpitalu – jak brzmi 20 000 $ za noc?

Źródło mówi Accessowi, że oprócz piątego piętra gwiazdy pop, która ma 3 000 $ / noc, z namiotem na balkonie, jej rodzina i zespół bezpieczeństwa zajmują dodatkowe siedem pokojów na podłodze.

Źródło podaje również, że zdrowy chłopiec urodził się o 12:57. i że blizna sekcji Britney jest bardzo mała i bardzo niska.

Britney ma również prywatnego szefa kuchni w kuchni sąsiadującej z jej szpitalnym apartamentem, która jest tam, by robić, o co poprosi.

Reszta załamania się Britney – Sean Preston ma głowę pełną ciemnych kręconych włosów i mamę Britney zaczęła karmić piersią.

A teraz, gdy rozeszły się słowa włóczni lil ‘Spears, Hollywood oferuje ich życzenia dla nowej mamy.

“Gratulacje Britney. Będziesz cudowną mamą “- powiedziała Carmen Electra.

“Łał! Nadal nie mogę się z tym pogodzić “- powiedział nam Ashanti. “Ona jest trochę jak moja rówieśniczka. Jesteśmy w tym samym wieku. Nie mogłem sobie wyobrazić, że mam teraz dziecko, więc gratuluję i powodzenia.

Dziecko jest pierwszym dzieckiem dla 23-letniej gwiazdy muzyki pop i Federline, lat 27, która ma dwójkę dzieci (Kori, 3 i Kaleb, 1) z byłą dziewczyną Shar Jacksonem.

Tuż przed Świętem Dziękczynienia w zeszłym roku Britney wysłała list do fanów mówiących o swoich pragnieniach, by odpocząć od muzyki i skupić się na macierzyństwie.

“Miałem karierę odkąd skończyłem 16 lat, podróżowałem po całym świecie iz powrotem, a nawet pocałowałem Madonnę! Jedyne, czego dotąd nie zrobiłem, to doświadczenie, które jest najbliższe Bogu, i to jest posiadanie dziecka. Nie mogę się doczekać! “- napisała.

To był również pracowity tydzień dla Brit na profesjonalnym poziomie.

W czwartek wypuściła swój nowy zapach “Fantazja”. Mówi, że powstało z “wszelkiego rodzaju czarujących zapachów”, w tym “bujnego czerwonego lychee”, a nawet “śladu babeczek, białej czekolady i jaśminu”.

Sprawdź naszą sekcję Access Britney wraz ze zdjęciami, opowiadaniami, ciekawostkami i innymi!