Hilary Swank poślubia Philipa Schneidera w tajnej ceremonii

Aktorka Hilary Swank przyjęła nową rolę – jako oblubienica!

W ciągu weekendu, 44-letnia gwiazda poślubiła swojego chłopaka prawie dwa lata, Philipa Schneidera, w tajnej ceremonii, która już nie jest tajemnicą.

Hilary Swank ujawnia sekretne wesele Philipowi Schneiderowi w Redwoods

22 sierpnia00:31

Swank opowiedział o swoich ślubach w wywiadzie dla Vogue’a.

“To było ponadczasowe” – powiedziała o ceremonii, która odbyła się w gaju sekwoi w Carmel w Kalifornii. “Nie ma innego sposobu, aby to opisać, byłam przytłoczona taką wdzięcznością i dzięki małżeństwu z mężczyzną moich marzeń i zobaczeniu wszystkich ludzi, których kochamy razem w tak głębokim otoczeniu.”

Nazywała to “spełnieniem marzeń”.

Dwukrotny laureat Oscara spotkał się z przedsiębiorcą ds. Przedsięwzięć społecznych na randce w ciemno w 2016 roku, a półtora roku później byli zaręczeni.

“Supernatural” gwiazda Misha Collins zaaranżował to pierwsze spotkanie i służył jako najlepszy człowiek na ich weselu. Gospodarz “Prawa i porządku: SVU” Mariska Hargitay był pokojówką honorową.

Swank nosił ręcznie haftowaną koronkową suknię Chantilly w jedwabny szyfon i organzę autorstwa Elie Saab Couture.

“Od lat kocham Elie Saaba i byłam zachwycona, że ​​zaprojektował moją sukienkę” – powiedziała. “Chciałem czegoś romantycznego, które wydawałoby się ponadczasowe, jak gaj sekwoi, w którym mielibyśmy się pobrać, a on dostarczył – projektując coś, co przerosło moje najśmielsze oczekiwania – wszystko, co sobie wyobrażałem i jeszcze więcej.”

Hilary Swank weds Philip Schneider
Aktorka Hilary Swank i Philip Schneider wzięli udział w French Open w 2018 r. 10 czerwca w Paryżu we Francji.Getty Images

Ojciec gwiazdy “Trust” poprowadził ją w głąb nawy, co było czymś wyjątkowym. W 2015 roku Swank zrobiła sobie przerwę w karierze na ekranie, aby pomóc tacie Michaelowi Swankowi po operacji przeszczepu płuc.

To drugie małżeństwo aktorki. Ona poślubiła aktora Chada Lowe w 1997 roku. Dwóch rozwiedzionych 10 lat później.

Czy potrafisz zidentyfikować te słynne wesela filmowe z jednego zdjęcia?

Feb.08.201803:04