Gwiazdy “That ’70s Show” dzielą się zdjęciami z retrospekcji na cześć dwudziestej rocznicy komedii

“Ten ’70s Show’ kończy 20 lat!

Czwartek przypada na 20. rocznicę premiery ulubionego serialu Foxa z 23 sierpnia 1998 r. – a Topher Grace i Laura Prepon, które grały młodych ukochanych Eric i Donnę w serialu, wzięły na Twittera, aby świętować.

“Ultimate #tbt – trudno uwierzyć”, że “70. Show” miał premierę 20 lat temu, niewiele osób może powiedzieć, że wszystko zawdzięcza małej grupie, ale w moim przypadku to prawda – napisała Grace obok zdjęcia z obsady serialu . “Aby zacytować” Rocznik High Point z 78 miejsc “Jaka była długa, dziwna podróż … w piwnicy Formana” #hellowisconsin “.

Prepon uświetnił specjalny dzień programu zdjęciami z pierwszej trasy prasowej członków obsady.

“Wszyscy byliśmy zszokowani, kiedy zobaczyliśmy ten autobus! Nie mogę uwierzyć, że serial ukazał się 20 lat temu dzisiaj … tak wyjątkowa grupa ludzi, tak szczęśliwa, że ​​była jego częścią” – napisała, dodając: “Myślę, że Hyde bierze pik!”

“That ’70s Show” gwiazd (zgodnie z ruchem wskazówek zegara od lewej) Ashton Kutcher, Danny Masterson, Mila Kunis, Wilmer Valderrama, Laura Prepon i Topher Grace.Alamy

Para zagrała u boku Ashtona Kutchera (Kelso), Mila Kunis (Jackie), Wilmer Valderrama (Fez) i Danny’ego Mastersona (Hyde) w komedii powrotnej, która przez osiem sezonów podążała za grupą zgranych nastolatków z Wisconsin podczas wolnych lat siedemdziesiątych..

Spektakl nie tylko opisywał młode, dzwonkowate postacie, rozbijające mądre kamienie milowe w latach siedemdziesiątych – rezygnacja Nixona, kryzys energetyczny, “Gwiezdne Wojny” – to także ukazało delikatne romanse między nimi i pomógł rozpocząć prawdziwą historię miłosną pomiędzy Kunis i Kutcherem, który grał parę w serialu, zaczął spotykać się wiele lat później i teraz jest żonaty, ma dwoje dzieci.

Wszystkiego najlepszego, “That ’70s Show”!

Mila Kunis opowiada o życiu gwiazd z dziećmi: “Nie ma nic normalnego w naszym życiu”

Aug.03.201802:36