Gwiazdy 2 M * A * S * H ​​łączą się ponownie 35 lat później – zobacz zdjęcie

Klinger i Hot Lips znów są razem.

Trzydzieści pięć lat po ostatnim odcinku M * A * S * H ​​* ustanowił rekord jako najczęściej oglądany finał serii w historii, aktor Jamie Farr, 83 i aktorka Loretta Swit, 80, ponownie spotkała się podczas sobotnich nagród Emmy w Pasadena, Kalifornia.

Obraz: Jamie Farr, Loretta Swit
Jamie Farr, lewy i Loretta Swit przybywają na 45. doroczną nagrodę Daytime Emmy w Pasadena Civic Centre w niedzielę, 29 kwietnia 2018 r., W Pasadenie w Kalifornii (fot. Willy Sanjuan / Invision / AP)Willy Sanjuan / AP

Swit wygrał dwie nagrody Emmy w roli głównej pielęgniarki Margaret “Hot Lips” Houlihan, a Farr wcielił się w postać niemądrego medyka Maxa Klingera w kultowym komediodramacie o szpitalu armii USA w Korei Południowej podczas wojny koreańskiej we wczesnych latach pięćdziesiątych..

Obraz: Loretta Swit And Alan Alda William Christopher In 'M*A*S*H'
Farrr i Swit byli tylko czterema postaciami, którzy byli na M * A * S * H ​​* przez cały 11-letni bieg. Getty Images

Farr i Swit byli tylko czterema głównymi bohaterami, którzy występowali przez 11 sezonów jako jeden z najwyżej ocenianych programów telewizyjnych. Obaj nadal angażują się w projekty aktorskie.

Donnadorable uczęszcza do Daytime Emmys, wywiady Joel McHale

30 kwietnia03:49

v

Farr jest najstarszym żyjącym członkiem obsady serialu, a za nim 82-letni Alan Alda, który grał Kapitana Hawkeye Pierce. William Christopher, który zmarł w wieku 84 lat w 2016 roku, zagrał inną główną postać, ojca Mulcahy.

Ostatni odcinek w 1983 roku obejrzało 105,9 miliona widzów, co było najczęściej oglądaną transmisją telewizyjną w historii USA do 2010 Super Bowl i pozostaje najczęściej oglądanym epizodem z każdej serii telewizyjnej w historii.

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.