Gwiazda “To jest nas” Mandy Moore o zaangażowaniu: “Moje życie zmieniło się wykładniczo”

Aktorka z gwiazdą pop, Mandy Moore, nie śpiewa bluesa, to na pewno.

Aktorka “This Is Us” rzuciła się w Shape Magazine o jej związku z narzeczonym Taylorem Goldsmith, wokalistką zespołu rockowego Dawes, i osiągnęła szczyt swojej kariery dzięki dramatowi NBC.

Mandy Moore interview with Shape Magazine
Mandy Moore i Taylor Goldsmith ogłosili swoje zaangażowanie we wrześniu.Instragram / @mandymooremm

“Gdybyś mi powiedział dwa lata temu, że będę mówił o moim życiu w ten sposób z tobą, powiedziałbym, że byłeś szalony”, powiedział Moore, 33.

“Moje życie zmieniło się wykładniczo w tak krótkim czasie, przeżyłem rozwód, przeniosłem się z domu, w którym mieszkałem przez 14 lat, zacząłem nowy związek.” (I) Jestem w programie, który wszystko zmienił dla mnie.”

Mandy Moore
Wywiad z Mandy Moore w Shape MagazineMagazyn Shape

Dwa lata temu, przed debiutem “This Is Us”, Moore zaczął bolesny rozwód od swojego sześcioletniego męża, rockera Ryana Adamsa.

Mimo że exe utrzymują serdeczny związek, Moore przeszedł przez kilka bolesnych czasów. Powiedziała reporterom podczas panelu “To jest my” na trasie Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych w kwietniu 2016 r., Że wykorzystała ten ból jako “paliwo” dla swojej postaci w serialu Tearjerking. Zanim wylądowała w tej serii, przyznała się, że jej kariera utknęła w martwym punkcie.

Ale od tego czasu wiele się zmieniło: Moore poznała Goldsmith po opublikowaniu zdjęcia z albumu Dawes na swoim Instagramie jako fan zespołu.

Zapowiedziała swoje zaręczyny z Goldsmith we wrześniu, a miesiąc później zasugerowała, że ​​może nawet pracować nad muzycznym projektem z jej przyszłym mężem.

Mandy Moore prawie odeszła od aktorstwa, dopóki nie pojawiło się “This Is Us”

23 października 2017 r07:53

“Mój mężczyzna i ja znaleźliśmy dom i przeprowadzamy remonty” – powiedział Moore Shape. “Kiedy się ruszymy, będę miał wrażenie, że wreszcie mam miejsce na powieszenie kapelusza, możemy ustawić odtwarzacz płyt, będę wiedział, gdzie jest mój brązowy sweter!

“I możemy założyć rodzinę, mam nadzieję, raczej wcześniej niż później i ustanowić własne tradycje.”