Gwiazda “Party of Five” Lacey Chabert rozbiera się dla Maxima

OBRAZ: Lacey Chabert
Lacey Chabert uderza seksowną pozę na okładce Maxima.Dzisiaj

Fani “Party of Five”, wciąż tam jesteście, prawda? 

Lacey Chabert, która grała Claudia Salinger w dramacie młodej dorosłości z lat 90., pojawia się na okładce listopadowego wydania magazynu Maxim – a ona przeszła długą drogę od tych nastoletnich dni.

Chabert, która właśnie skończyła 31 w zeszłym tygodniu, pozuje na okładce w białym staniku, krótkich spodenkach i swetrze, a wewnątrz magazynu w dopasowanym zestawie biustonosz. 

Jedną z towarzyszących Chabertowi “Party of Five” była oczywiście Jennifer Love Hewitt, a fani szybko zauważyli podobieństwo między dwoma dotychczasowymi współpracownikami. To podobieństwo, które zostało wcześniej zauważone. 

Po “Party of Five” jest prawdopodobnie najlepiej znana z grania w Gretchen w przeboju 2004 roku “Mean Girls” – Gretchen była tym, który usiłował zrobić “chwyt”. Ale nie pytaj jej, czy ona nadal to robi.

“Jeśli kiedykolwiek będziesz miał szczęście spotkać grzeszną, uroczą Lacey Chabert osobiście, nie pytaj ją, czy gra na skrzypcach jak Claudia, sierota z animacji, którą przedstawiała na” Party of Five “, lub nadal próbuje zrobić” “Wydaje się, że Gretchen, hottie ze szkoły średniej grała w” Mean Girls “- pisze Maxim. “Faktem jest, że jest bombardowana tymi pytaniami około miliona razy dziennie. (Dzięki, Twitter!)”

Chabert miała zaledwie 12 lat, gdy zaczęła grać Claudia w “Party of Five”, a miała 18 lat, kiedy wygrany w Golden Globe serial zakończył się w 2000 roku..

Aktorka napisała na Twitterze jedno z wewnętrznych zdjęć, ale ostrzegła fanów, że będą musieli kupić czasopismo po więcej.

Nie jest nowa w pokrowcach Maxima, a już w 2007 roku uświetniła ją.