Gwiazda “Gry o Tron” i fani wyszli we łzach po Czerwonym Weselu


Obraz: Roose Bolton, Robb Stark
Roose Bolton (Michael McElhatton) zdradza King of the North, Robb (Richard Madden).Dzisiaj

Łzy na weselu nie są niczym niezwykłym, ale szlochanie na ślubach Edmure’a Tully’ego i Roslin Frey w niedzielę “Gra o tron” było dalekie od zadowolenia, ponieważ Lord Frey zemścił się, zabijając Starks i Tully’ego podczas uroczystości.

Oszałamiająca scena miała silny wpływ na Richarda Maddena, człowieka stojącego za zmarłym Królem na północy, Robbem Starkem. “Płakałem całą drogę”, aktor opowiedział AccessHollywood.com o swojej reakcji po zakończeniu zdjęć ze swojej śmierci.

Nie był jedynym członkiem obsadzonym w złości po Czerwonych Ślubach. “Nigdy przedtem nie byłem tak emocjonalnie wyczerpany” – powiedziała Michelle Fairley, grająca Catelyn Stark..

Gwiazdy nie były jedynymi, którzy zareagowali silnie na wypełniony śmiercią epizod. Fani serialu – w tym ci, którzy czytali powieści i oczekiwali krwawego ataku – byli oszołomieni tym, jak rozgrywa się scena.

“Byłem tak zszokowany” – napisała czytelniczka Pamela Frank Huckabee na naszej stronie na Facebooku. “Siedziałem tu z otwartymi ustami, podczas gdy kredyty się kręciły, nie mogłem nic powiedzieć, więc wysłałem HOLY CRAP na moją stronę na Facebooku. Wow, mogę nie spać dziś wieczorem.”

“Po obejrzeniu odcinka jestem totalnie zszokowany, nie czytałem jeszcze książek, więc zaskoczyło mnie to” – napisał Sumi Moon. “Gra o tron ​​jest niesamowicie niesamowita, a występująca w tym odcinku gra Michelle Fairley była po prostu idealna – po raz drugi ta seria sprawiła, że ​​płakałam jak dziecko, pierwsza była wtedy, gdy zmarł Eddard.”

“Wciąż jestem zdumiony od całkowitej niespodzianki i przemocy w tym wszystkim” – napisała Katy Richard. “Największe szokowanie Talisy, jedyne, co mogłem zrobić, to krzyczeć i krzyczeć z przerażenia, teraz nie ma centralnego konfliktu, odpychający Lannisterzy wygrywali, najbardziej przygnębiająca rzeczywistość”.

Obraz: Cat Stark on
Catelynn Stark (Michelle Fairley) jest zdruzgotana, gdy syn Robb zostaje zabity przed jej oczami w “Game of Thrones”.Dzisiaj

“Szczerze myślę, że zabrali to za daleko: jego żona nie jest w ciąży lub na czerwonym ślubie w książce Czytałem książki i nie byłem przygotowany na brutalność tego. To była najbardziej brutalna rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem w programie telewizyjnym “- napisał Michael Poretti.

Niektórzy byli tak zaniepokojeni kolejnymi wydarzeniami w “Game of Thrones”, które zabrali na stronę HBO, aby złożyć skargę:

“Nigdy nie widziałem niczego tak nikczemnego, przygnębiającego, krzywdzącego i wspaniałego w rozlewaniu krwi bohaterów, jak ten odcinek” – napisał David na HBO.com. “Tak, zima nadchodzi HBO … do twoich ocen.”

– A więc – kiedy eliminujesz tylko każdą postać, na której mi zależy, dalej zabijaj każdego, kto ma jakiekolwiek wyczucie moralnego kompasu, z taką zemstą, aby ukarać ich, nawet za myślenie, że zasady mają znaczenie, pozwól nędznikowi i złu wygrać i Znowu zyskasz więcej mocy i zasadniczo usuniesz wszelką nadzieję, że cokolwiek dobrego się wydarzy (bo jak mogę cieszyć się show, gdy każda postać, którą lubię, jest już martwa), dlaczego to jest dokładnie to, co powinienem dalej oglądać? ” napisał Tony.

Co myślisz o tym odcinku? Podziel się swoimi przemyśleniami na naszej stronie na Facebooku.