Gwiazda “Gra o tron” Natalie Dormer, z góry na wpół ogoloną głową

W “Game of Thrones” Margery Natalie Dormer musiała wytrzymać kilka trudnych momentów, dzięki uprzejmości jej naiwnego sadystę, króla Joffreya. Ale DZISIAJ poniedziałek brytyjska aktorka ujawniła, że ​​może to być jeden twardy ciasteczko.

Jak Natalie Dormer ukrywa fryzurę “Igrzyska śmierci”

23 kwietnia 2014 r05:22

Weźmy na przykład jej włosy. Występując jako Cressida w nadchodzącym filmie “Hunger Games” Mockingjay, aktorka przygotowała się na poważną transformację, ponieważ powiedziano jej, że jej głowa zostanie ogolona. “W końcu odjechałem lekko”, powiedziała. “Pogodziłam się z goleniem całej głowy, a potem odbyłam konferencję z reżyserem Francisem Lawrence’em i powiedział:” Wiesz co, myślałem, że może po prostu pójdziemy pół. “

A potem podniosła swoje długie do ramion blond zamki z lewej strony głowy, aby pokazać, że tak, to było ledwie przycięte. “Margery (nosi) perukę” dodała szybko, “więc” Game of Thrones “nie wymagało ataku paniki.”

Aktorstwo zawsze było czymś, co chciał zrobić Dormer; Powiedziała, że ​​jako dziecko mówiła do siebie w lustrze i nadrabiała postacie z jej “przebieralni”. Dzieciak, który to robi, powiedziała, “albo będzie schizofrenikiem, albo aktorem”.

Na szczęście dla niej było to drugie. Ale tylko dlatego, że jest w stanie odsłaniać ogoloną głowę z aplombą lub walczyć z poważną złośliwością, która może pojawić się w Westeros na “Tronie”, nie oznacza, że ​​czasami nie potrzebuje wzmocnienia. Do tego ma mały tatuaż na lewym nadgarstku (“strach jest zabójcą umysłu”), co wyjaśniła fragment fragmentu “Litania przed strachem” z powieści Franka Herberta “Diuna”.

“To … przypominanie mi, żebym wyszedł z mojej strefy komfortu” – powiedziała.

Zrobione i gotowe. 

“Gra o tron” emitowany w niedziele o godz. na HBO; “The Hunger Games: Mockingjay – Part 1” będzie w kinach na 21 listopada.

Śledź Randee Dawn w Google+.