“Gospodynie” strzela do aktora, który grał w więzieniu

Strona Kennedy, która gra uciekiniera z ustawy o “Desperate Housewives”, została zwolniona z hitowego dramatu ABC za niewłaściwe zachowanie, rzeczniczka serii powiedział we wtorek.

Kennedy, który dołączył do serialu w tym sezonie, został zwolniony w piątek po “dokładnym dochodzeniu przez studio” zarzutów przeciwko niemu, powiedziała publicystka Janet Daily. “Desperate Housewives” jest produkowany przez Touchstone Television, część The Walt Disney Co.

Szczegóły zarzutów były niedostępne, powiedział Daily. Wezwanie przez Associated Press do agenta Kennedy’ego za komentarz nie zostało natychmiast zwrócone we wtorek.

Rzekome wykroczenie nie dotyczyło innego członka obsady, źródła zbliżonego do produkcji, mówiącego pod warunkiem zachowania anonimowości.

Kennedy grał Caleba, postać spowitą tajemnicą i widzianego tylko przez krótki czas, gdy był przetrzymywany w niewoli w piwnicy nowojorskiej Wisteria Lane Betty Applewhite (Alfre Woodard). W październiku 23 października ujawniono, że Caleb może być odpowiedzialny za morderstwo nastolatka w Chicago.

Rola Caleba jest przekształcana, powiedział Daily. Ostatnim występem Kennedy’ego w serii ABC jest niedziela.

Aktor przekazał inne prace na pokazW wywiadzie dla Associated Press zeszłego miesiąca, 28-letni Kennedy, powiedział, że rola “Zdesperowanych Gospodyń domowych” reprezentuje szansę “zrobienia sobie dobrego imienia”.

26 zdjęć

Pokaz slajdów

Widowiska gwiazdy

Jake Johnson i Damon Wayans Jr. w “Let’s Be Cops”, czerwonym dywanie, Selena Gomez jest unieśmiertelniona w wosku i więcej.

Był tak bardzo zainteresowany dołączeniem do serialu, powiedział, że przeszedł inne zadania, w tym powtarzającą się rolę w serialu “Barber” Showtime i części w nadchodzącej serii Rebeki Romijn WB, “Pepper Dennis”, oraz w filmie UPN “Love, Inc. “

“Potrzebowałem tej okazji, aby zagrać taką postać” – powiedział Kennedy. “To nie jest ten rodzaj, który pojawia się często i zazwyczaj gra go imię (aktor). Jest to dla mnie okazja do zaprezentowania wszystkich lat treningów, jakie miałem. “

Detroit pojawił się w serialu HBO “Six Feet Under” jako piłkarz, który zmarł na udar cieplny i zadebiutował jako zły film w 2003 roku “SWAT” Jest w filmie “In the Mix”, który jest ustawiony otworzyć w jego urodziny, 23 listopada.

“Zdesperowane gospodynie domowe”, należące do najlepiej ocenianej serii z około 25 milionami widzów tygodniowo, reprezentują “największą ekspozycję, jaką zdobędę” – powiedział Kennedy do AP. Pochwalił Woodarda jako swoją ulubioną aktorkę i powiedział, że reszta obsady “była dla mnie taka słodka i miła”.