Goldie Hawn kończy 70 lat: Zobacz macierzyństwo mówiące o aktorce, Kurt Russell w dniu DZIŚ w 1986

Wszystkiego najlepszego, Goldie Hawn!

Aktorka kończy 70 lat w sobotę, a dla uczczenia, wygłosiliśmy ten niezapomniany wywiad TODAY sprzed prawie trzech dekad. Choć wiele się zmieniło od 1986 roku, jedno nie ma: trwały związek Hawna z wieloletnią miłością Kurt Russell.

Goldie Hawn mówi o Kurtu Russellu w wywiadzie z 1986 roku

20 listopada 2015 r02:25

“W tej chwili jesteśmy status quo,” powiedział Hawn, wyjaśniając, dlaczego ona i Russell nie mieli natychmiastowych planów dotyczących ślubu. “Jesteśmy teraz tak szczęśliwi, dlaczego manipulujemy doskonałością?”

Podczas gdy gwiazdy “Overboard”, które są razem od 1983 roku, nadal są silne w 2015 roku, Hawn przyznał, że nie mogła przewidzieć przyszłości.

POWIĄZANE: Te 9 par sławnych podzieliło się romantycznymi filmami na ekranie

“To tak, jak Kurt i ja mówię, mam nadzieję, że będę z nim na zawsze, ale może to też nie nastąpi, nie ma sposobu na poznanie tych rzeczy.”

FAO Schwarz Toy Store Opening Gala
Goldie Hawn i Kurt Russell w 1986 rokuRon Galella / WireImage

Hawn ujawniła również, jak ona i Russell dostosowywały się do życia z nowym dzieckiem. Para powitała Wyatt Russell, teraz 29, w lipcu tego roku.

“Kurt i ja, nie było ani jednej zmiany w naszym związku, wciąż jesteśmy bardzo, bardzo zakochani, mamy piękne dziecko”, powiedziała.

amerykański Committee for the Tel Aviv Foundation Honors Goldie Hawn
Kurt Russell i Goldie Hawn w 1987 rokuWireImage

Faktem jest, że matka trzech osób mówiła, że ​​macierzyństwo było jej najwyższym priorytetem, otwarcie o uczuciach dotyczących znaczenia posiadania dzieci.

“Tworzysz jedną, dwie, trzy nowe osoby, masz ogromny wpływ na te ludzkie istoty, i to są ludzie, których pragniesz, i mam nadzieję, że przyczynią się w jakiś sposób i odłożą trochę miłości na ziemię. To jest to, co robimy, to jest nasza praca jako matki, tworzymy dobrą małą duszę, która przekaże ją swoim przyjaciołom i wywiera wpływ. I to jest jeden ze sposobów, w jaki możemy pomóc uczynić ten świat lepsze miejsce.”

POWIĄZANE: Goldie Hawn: “Nie wyobrażam sobie utraty radości”

Podczas niedawnej wizyty w DZISIAJ, w 2014 roku, Hawn opowiadał o innych wyjątkowych członkach rodziny: jej wnuczkach, którzy nazywają ją “GoGo”.

Obraz: BESTPIX DuJour's Jason Binn Along With Kurt Russell Celebrate Goldie Hawn And The Hawn Foundationattends
Kurt Russell i Goldie Hawn w 2013Jamie McCarthy / Getty Images

Hawn dodaje, że jej dwie starsze dzieci, Kate Hudson i Oliver Hudson, są “niewiarygodnymi rodzicami”.

“Kurt i ja jesteśmy bardzo dumni” – powiedziała. “Odzwierciedlają wiele sposobów, w jakie zostali wychowani, a to pokazuje, jak ważne jest dobre wychowywanie dzieci, ponieważ dobrze wychowują swoje dzieci”.

Wnuki Goldie Hawn nazywają ją “GoGo”

10 kwietnia 2014 r02:14